Cohones Awards 2013 - głosowanie

Moi Drodzy, przede wszystkim dzięki wielkie za Wasz udział w życiu Cohones. Cieszy mnie taka wielka i nieszablonowa społeczność jaką tworzycie. Z mojej strony mogę Was jedynie przeprosić... niestety brak czasu i różne obowiązki nie pozwalają mi na działanie na tym polu choć trochę na równi z Wami. Pozdrawiam Ciepło! Poniżej oddaję swój głos:

Użytkownik roku: Marcin

Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): Mahonek

Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek

Redaktor (Admin) roku:
- Tomek Chmura za wielki luz i dystans, poświęcony czas na i dla całego Cohones. Mega Gość.
- Dominik Durniat za "Do góry łeb" i korektę naszych "byków" w publikacjach - świetna, ale niedoceniona robota, której nie widać na pierwszy rzut oka. Ludziska, doceńcie to!
- Jakub Bijan za znakomite artykuły, z "jajem" i delikatną szyderą. Takie właśnie uwielbiam i z niecierpliwością czekam na kolejne.

Temat roku: Warsaw Shore :) (od ponad miesiąca na forum zalega taki badziew, a tu już prawie 1000 komentarzy)

Artykuł roku:

Vahagn Petrosyan - Co zrobić, gdy zawodnik zostanie znokautowany...
Franek Georgiew - Młotkiem w malkontentów.
Jakub Bijan - Oczywiście mnóstwo pierwszorzędnej lektury. Dzięki. M.in. Powstrzymać upiora, Dwie łyżki dziegciu oraz Ziarna i plewy.

Wydarzenie roku na forum: Awantura z PZMMA i konflikt Kowalika z Oknińskim. Transfery do Redakcji.

Spamer / troll roku: ciężko mi powiedzieć, bo nie śledzę bardzo dokładnie Forum i wszystkich komentarzy.
 

  • Użytkownik roku: Voranek

  • Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): Siostra Tsubasy

  • Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek

  • Redaktor (admin) roku: Chmura, Def i Bijan

    Temat roku: Warsaw Shore

    Artykuł roku: UFC w Polsce, Niepopularna światopoglądowo przypowieść o talentach, większosc artów J. Bijana

    Wydarzenie roku na forum: Transfer Franka, poruszenie podczas walk Polaków w UFC

    Spamer / troll roku: Mam pare typów ale nie bede wymieniał zeby nie robić im hypu
 
Użytkownik roku: Voranek



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): mahonek



Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek



Redaktor (admin) roku: Georgiew



Temat roku: Odwłanie MMAA4:(



Artykuł roku:



Wydarzenie roku na forum: Polacy w UFC



Spamer / troll roku: Rory McDonald
 
Spamer / troll roku: Rory McDonald


No, jt trolli nie wymieniałem zeby nie reklamowac ale jak chodzi o spamerów to sory Rory ale czesto pod artami piszesz wiele postów w stylu "fajne było", "dzięki", "dobre", "biore się za czytanie/słuchanie" itd, to niestety duuuużo spamu.
 
Dodaję głos na nowego usera roku: DD40. Renato Laranja, jakbyś zarejestrował się miesiąc później, głos poszedłby na Ciebie
 
Użytkownik roku: Marcin za wywiad z Pawłem Kowalikiem



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): Nie wiem



Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek



Redaktor (Admin) roku: Wojsław Rysiewski



Temat roku: Warsaw Shore - i to jest smutne



Artykuł roku: Młotkiem w malkontentów



Wydarzenie roku na forum: J. Daniels w Szklanej Szczęce, MMARocks vs. PZMMA.



Spamer / troll roku: Zbyt mało czasu spędzam na forum, żeby wpowiedzieć się jednoznacznie.
 
Użytkownik roku: Voranek



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): mmammag



Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek



Redaktor (Admin) roku: Chmura Tomasz



Temat roku: Wspomnienia z dzieciństwa



Artykuł roku: Młotkiem w malkontentów



Wydarzenie roku na forum: Hallmann w UFC



Spamer / troll roku: chamillitary
 
Uzytkownik roku: Marcin, wywiad z Escobarem to jedna z najciekawszych i przede wszystkim najwiecej wnoszacych rozmow jaka znalazlem w tym roku na tej stronie, licze na kontynuacje



Nowy uzytkownik: Attila Vegh, jaki jeszcze portal moze sie poszczycic, ze wsrod zarejstrowanych uzytkownikow ma mistrza Bellatora :) ?



Najbardziej pomocny uzytkownik: VoRaNek jest absolutnie poza wszelka konkurencja



Redaktor ( Admin ) roku: Tjo czyli Karol Dabrowski za uprawianie zbyt dlugo lezacego odlogiem, wschodniego ogrodka i przede wszystkim za odpowiadanie na pytania czy prosby uzytkownikow, bez zbednych uszczypliwosci co czasami przytrafia sie czolowym moderatorom tego portalu



Temat roku: freak fighty a raczej to czy mozna sie bez nich obejsc



Artykul roku: "Do gory leb !" Dominika Durniata glownie dlatego, ze po prostu uwielbiam Michala Materle



Wydarzenie roku na forum: Polacy w UFC i UFC w Polsce



Spamer / troll roku: Moze to tylko czysta zlosliwosc wynikajaca z braku zrozumienia fascynacji tym programem oraz tego czym jest trolling, ale RenatoLaranja za zalozenie watku dotyczacego Warsaw Shore
 
To i ja dorzucę od siebie.


Użytkownik roku: w pierwszej kolejności chciałem wyróżnić Logana, ale on już został wyróżniony wniebowstąpieniem :D Także mój głos idzie na Marcina - przede wszystkim za przepytanie Kowalika:)) - bo VoRaNeK leci do innej kategorii.



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): Mahonek



Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK



Redaktor (admin) roku: jak nie mogę na siebie, to głosuję na każdego - o! :D



Temat roku: Polityka, a jakże!;))



Artykuł roku: Vitor Belfort i fontanna młodości



Wydarzenie roku na forum: PZMMA i śledztwo Wujka :D



Spamer / troll roku: wyleciał, więc nie wspominam.
 
No widzie coraz więcej głosów zbieram.Panowie głosujcie dalej na mnie, nie czuje się urażony, tylko zaszczycony, tak więc głosujcie dalej
Pozdrowionka.:-)
 
No widzie coraz więcej głosów zbieram.Panowie głosujcie dalej na mnie, nie czuje się urażony, tylko zaszczycony, tak więc głosujcie dalej
Pozdrowionka.
Udawany dystans do siebie Rory MacDoland +900

:-)
 
Użytkownik roku: Voranek



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013): Mahonek



Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek




Redaktor (admin) roku: Tj



Artykuł roku: UFC w Polsce



Wydarzenie roku na forum: Polacy w UFC, Odwołanie mmaa4



Spamer / troll roku: O%towany, Wujek górnik
 
Aż mi się ciepło zrobiło jak widzę tyle wyrazów poparcia. Dzięki wszystkim, którzy wyróżnili moją pracę :).



Totalnie subiektywne głosy ode mnie:



Użytkownik: Voranek (bo pomógł mi zrobić demo mojego komentarza)



Nowy użytkownik: Mahonek (bo raz oglądałem jego rip Warsaw Shore godzinę po emisji)



Redaktor: opt-out ale wiem, że Royler zawsze czuje się niedoceniony w tym plebiscycie więc zagłosuje na niego.



Artykuł roku: też opt-out a kurtuazyjnie wskaże na gościnny tekst Vahagna Petrosyana o udzielaniu znokautowanym fighterom pierwszej pomocy.



Wydarzenie roku na forum: Wojna z PZMMA



Spamer: Chamilitary (że też tak mało go pamięta)



W zeszłym roku proponowałem, żebyście dorzucili najlepszy wywiad jaki zrobiliśmy - samolubnie przypomnę o tym znowu bo był tylko jeden wywiad po japońsku w historii polskiego MMA ;).
 
Chamilitary (że też tak mało go pamięta)




Bo pewnie nie wszyscy wiedzą, że był banowany z 50 razy :-)








bo był tylko jeden wywiad po japońsku w historii polskiego MMA ;)


Może jeszcze najlepiej ubrany redaktor? ;)
 
Kiedyś Chamilitary wstawił to zdjęcie na chata ;D


D5qS.jpg
 
W zeszłym roku proponowałem, żebyście dorzucili najlepszy wywiad jaki zrobiliśmy - samolubnie przypomnę o tym znowu bo był tylko jeden wywiad po japońsku w historii polskiego MMA ;).






hahaha moze w następnym roku-najlpeszy wywiad to był marcina z Kowalikiem :)
 
Jesli mozna nazwac to wywiadem to najlepsza byla konferencja po pierwszej walce Hallmana w UFC i radosc na chacie jak Piotrek dostal pytanie, w sumie to radosc byla z wszystkiego nawet jak "o patrzcie gosc obok Piotrka dostal pytanie !" :D.
 
TJ. Chyba na pierwszych stronach pytałem Cię jak długo uczyłeś się Japońskiego do momentu wywiadu? Chyba nie przeczytałeś tego pytania (albo nie chciałeś udzielić odpowiedzi :-))
 
Pamiętajcie, że siostra Tsubasy ma podobno brata na tym forum, który za chociaż jeden głos się nie obrazi. :-)
 
Back
Top