COHONES AFTER PARTY PO UFC POLAND

MPS

Jungle Fight
Featherweight
Może ktoś by reflektował uderzyć na jakiegoś AFTERKA po gali :) ?
Jeśli tak to czekam na propozycję, gdzie moglibyśmy przy piwku lub herbatce z wkładką spotkać się i podsumować UFC POLAND .
Niektórzy z Cohonesiaków pewnie zatrzymają się w hostelach, hotelach itp. podobnie jak ja z dziewczyną. Dlatego warto by było poznać się w realnym świecie z innymi forumowymi mordeczkami, oraz wymienić się spostrzeżeniami z pierwszej gali UFC w Polsce :)
 
Jeszcze jest troszkę czasu to damy radę coś ogarnąć . Może ktoś z Krakowa lub okolic może polecić jakąś dobry pub ?
 
Widzę spora część jedzie na galę z dziewczyną, zresztą tak samo jak i ja.
 
Ja z ekipą ITC też wpadniemy pewnie.

Ale na temat jest za wcześnie. Przed samą galą powienien powstać, zeby znowu nie gdybać, jak w 3 innych tematach.
Informacja o pubach/knajpach/klubach są już w temacie "UFC - Noclegi itd" oraz "Stacja Pierwsza - Cohones".
Aktualnie temat zbędny.
 
@midern w sumie masz rację. Jest troszkę za wcześnie na ten temat ale można by było ustalić już jakiś zarys zdarzeń

Dzięki @Grzechu

@theMat one też chcą być częścią historycznego momentu w polskim MMA, a przy okazji dobrze się bawić.
 
Last edited by a moderator:
Stara zajezdnia jest okej, ja się piszę. Żonę zostawiam w domu i cała noc moja.
 
To jest jedna z niewielu opcji gdzie jest sporo miejsca. Ale wbijamy tam po gali-nie wiem czy hala jest o tej porze otwarta. Jak jest ciepło to na zewnątrz wystawiają setke leżaków, ale wtedy raczej ciepło nie będzie a o miejsca na leżakach i tak trudno.

Miejsce powinno być w Mezcalu. Mało popularna ale wielka knajpa. Ale niestety chodzą tam głownie ryczące czterdziestki z korporacji..
 
Ma ktoś kontakt z żoną Oresta? @Comber ?:DDDDDD
men_in_black_movie_image_tommy_lee_jones_and_will_smith.jpg
 
Back
Top