Co z przeciwnikiem Nastuli?

Born2kill



60 kilogramowy internetowy napinaczu radziłbym od czasu do czasu przewietrzyć głowę ,chociażby wychylając ją zza okno.Powodem pisania przez ciebie głupot może być niedotlenienie mózgu ,a więc zastosuj się do rady i napisz nam czy pomogło ;)
 
Nie jest dobrze, bo to nie jest sprawa tego, że trzymają Nas w napięciu bo jest 2 tyg do gali, teraz to już jest zwykłu fuckUp i będzie ogór...dla Mnie istotność pojedynków to



Janek vs Relijc



Karol vs Oli



Anzor vs Pioskowik



Moks vs Naruszczka



Strus vs Azaitar



Nastula vs Ogór



Waluś vs Piliafas
 
A może taki numer, żeby zestawić Nastulę z Pilafasem i szukać przeciwnika dla Walusia? Wyszło by taniej, prościej i tak samo żalowo jak jakikolwiek wariant z Ogórem
 
Duzy z tym Ogorkiem nic nie wyjdzie bo on walczy w lekkiej :)



http://www.sherdog.com/fighter/Marcin-Ogorek-91915
 
Taniej to będzie jak trener Piliafasa posłuży również jako przeciwnik dla Nastuli. Nie będą musieli ściągać kolejnego zawodnika + trenera do Polski. Jutro kolejna sobota...
 
Hahahaha, no to nie wiem...może TBA? Wolne ma 16stego?
 
TBA jest już na tyle znany, że może mieć wygórowane wymagania jak na możliwości KSW.
Oleinik, albo Geralt Turek byliby spoko, nawet kurna Petkovic, tylko niech już ogłoszą :-)
 
Ale jest stanowczo wart dużych pieniędzy. Jednak martwi mnie to, że często potrafi wypaść tuż przed galą :(.
 
A w jakiej kategorii wagowej walczy Nastula? 105, 110, 115 czy 120, czy może open? :-)
 
Najbardziej zal w tej calej sytuacji samego Pawla Nastuli. Mialo byc wejscie wielkiego mistrza, kilkanascie tysiecy ludzi, znany przeciwnik i dobra walka. A co bedzie ? Biedniutki Torwar i ponadto same znaki zapytania.
 
Żarty o TBA nigdy się nie nudzą :). To już przeszło do tradycji forum jak "Kiedy walczy Drwal?"
 
Przynajmniej TBA nie przestraszy się po obejrzeniu trailera.



Ciekawe ile będzie catchweightów w HW? Bedorf w 115, Nastula w 110, a Walus w open mimo, że Piliafas będzie ważył 105 - "3 weeks out lets get to 235".
 
Pytanie kiedy powstal ten wywiad bo moze byc tak, ze rywal ktorego znal przestal byc aktualny :)
 
Jabym chciał dla Nastuli - Laszleja,Tompsona,Pudzille,Albo Kro kopa. Ciekawe zestawienia no może oprócz pudziao ;)
 
hit, Pudziao dla Nastuli, coz za matchmaking-cudo, zaraz Cie K&L zatrudnia, czekaj na znak.



:-)
 
Jakiegoś tam rywala dla Nastuli już mam. Wcześniej aż trzech nam się wykruszyło, z czego dwóch odmówiło, bo bało się konfrontacji z Nastulą! - powiedział Sportfanowi jeden z właścicieli KSW Martin Lewandowski.
Trzeci nie mógł walczyć ze względów kontraktowych, bo był zablokowany przez Bellatora - dodał Lewandowski.



przepraszam że cytat ze "sportowego pudelka" ale niby gadali z Martinem :)
 
'pierwsza gala KSW odwolana w historii, Pawel Nastula pokonal wszystkich przeciwnikow grą psychologiczną!'



w sumie mogloby zrobic dobra reklame nastepnym eventom!
 
Cwanish, załatw coś sensownego, schudnij i jedyne co to będzie miało wspólnego z internetem to, że się tu znajdzie. Czy ja się napinam?, Chyba jedynie w tym pierwszym zdaniu, chgoć to riposta na Twoją głupotę. Mówię, że bym tego i tego doje**ł? Nigdzie tak nie napisałem, więc odróżnij dzieciaku internetowe napinactwo od "mówienia o sobie". To nie ja tu wyzywam i cwaniakuję, bo to słabe i kojarzy mi się z początkami internetu w Polsce.



Hehe, teraz będzie, że to ja uznałem, że 95% się szprycuje. Myślałem, że ktoś tak zorientowany w kwestii dopingu widział jeden z słynniejszych wywiadów z Krzyśkiem Soszyńskim na ten temat. Masakra.



Komu imponuje, że przy "niezbędnym w sporcie zaawodowym" dopingu, częstych (2 czy 3 razy dziennie) treningach walki i tak nierzadko mają słabe tempo niech mu to imponuje. Jak już bronicie argumentów, że to po to, aby walki był efektowniejsze to niech taki efekt naprawdę będzie, a nie tylko w czołówce światowej. Ja bym wolał by na czysto się to odbywało i tyle. Tego mi nie zabronicie :) Pozdrawiam i kończę ten offtop.



Czekam na rywala Nastuli.
 
"Jakiegoś tam rywala dla Nastuli już mam.". Nie brzmi to zachecajaco. Jakiegos? Juz mam? Na pchlim targu go dorwal?
 
Back
Top