Co z przeciwnikiem Nastuli?

KSW jeśli chodzi o kontraktowanie zawodników jest tragiczną wręcz organizacją. Problemy z przeciwnikiem dla Nastuli to tylko i wyłącznie ich wina. Chuj mnie obchodzi, że ktoś tam się wycofał. Było nie kontraktować na ostatnią chwilę, tylko profesjonalnie.



PS. W ich przypadku praktycznie zawsze połowa rozpiski kontraktowana jest na ostatnią chwilę. Profesjonalizm pełną gębą.
 
Nastula vs TBA - "Czas Zadumy"



Oby tylko nie okazało się, że to będzie walka wieczoru. W KSW wszystko jest możliwe. Czekam.
 
Cały problem w tym, że Nastula nie może tej walki przegrać, więc znalezienie mu właściwego przeciwnika może graniczyć z cudem. Ja wiem, że ten korowód to nie jego wina. W normalnej organizacji dali by kogoś niżej w rozpisce. Bedorf i Reljic mogą Pawłowi nastukać ale można dać nawet tego Greka. To nie, na koniec wymyślą, że walka się nie odbędzie wcale.
 
Ja nie rozumiem po co wypychać pana Pawła na jakieś titleshoty. Przecież to już jakby nie patrząc sportowy emeryt, nie wiadomo w jakiej będzie formie, poza tym nigdy nie był zawodnikiem MMA z najwyższej półki. Zamiast dać mu spokojnie dotrwać do zasłużonej emerytury, głowią się jakiego ściągnąć mu przeciwnika by zrobić jego walkę z Coco. Z jednej strony musi być to rywal znany i mocny, bo przecież eliminator, z drugiej , musi być taki by Nastula mógł go pokonać.
 
Niestety ale w KSW poza pojedynkami Polak vs Polak to 90% przeciwników jest sciąganych tak ze podstawowym kluczem jest to żeby nie byli w stanie w żaden sposób zagrozić.
 
Przed XV imprezą nie wytłumaczyli gościom co mają robić i efekt był katastrofalny.
 
Nauczyliście się jakiegoś durnego hasła o Januszach i to powtarzacie w kółko. Wysilcie trochę mózgownice i piszcie bardziej ambitnym językiem.
 
Zacznijmy od tego niech K&L ambitniej prowadzą organizacje to może znajdzie się ambitniejszy język.
 
Co ma język do tego jak K&L prowadzą organizację?



Wyżej ktoś pisze, że fajnie byłoby jakby Nastula zawalczył z Overeemem bo połowa Januszów pomyśli, że to Alistair. Chyba ten inteligent AL to pisze. No cóż, jaki avatar taki użytkownik. Akurat Janusze czy jak wy ich tam nazywacie to poza Pudzianem i może jeszcze Khalidovem to nikogo nie rozpoznają. To więc czy Nastek zawalczy z Alistairem czy Valentinem nie ma znaczenia dla nich. Ważne żeby był duży przeciwnik, koniecznie umięśniony, najlepiej wielki murzyn to wtedy walka się dobrze sprzeda.



Jak się Wam walki KSW nie podobają to po co oglądacie. Macie przecież alternatywę w postaci walki wieczoru Koksa z Ozdobą w drugiej najlepszej organizacji w Europie.



PS.



Kawulski i Lewandowski sugerują się zdaniem Januszów a nie waszym co wielokrotnie zaznaczali. Inaczej mówiąc mają was w dupie. Dlatego w walce wieczoru nie spodziewajcie się Nastka z CroCopem czy też Schiltem tylko raczej kolejnych Sappów, Najmanów i bardzo groźnych greków. I to wszystko w jak sami piszecie "najlepszej organizacji w Europie".



K&L mieli mnóstwo czasu na załatwienie walki Nastka z Le Banerem. Rywal byłby ciekawy z nazwiskiem. I Nastek byłby raczej faworytem bo spodziewam się, że sprowadziłby do parteru i tam rozstrzygnął więc swoje by osiągneli.
 
Rua twój poziom inteligencji jest równy 0. Przypominam, że wcześniej pisałeś o Cro Copie.

A co do rywala Nastuli to jak ma być "legenda Pride" i zawodnik "K1" to ja nie widzę nikogo innego jak Cro Copa.




Nie wiem, który z redaktorów zdjął tą rangę "pro troll", bo w pełni na nią sobie zasłużyłeś.




Nastula ma walczyć z Bobem Lashleyem. Info potwierdzone. Od godziny piszą o tym na wp.
 
Jak już pisałem AL wcześniej: "Jaki avatar taki uzytkownik". Sam jesteś głupi jak cholera.



Co do pierwszego zdania to ktoś tu się wypowiadał, że Nastula ma zawalczyć z "legendą Pride i były zawodnikiem K1". Więc wypadałoby uznać, że chodzi o Cro Copa. No chyba, że Ty wytypowałeś Boba Sappa. Nie wiem więc do czego pijesz.



A co do drugiego zdania to czy ty wogóle rozumiesz znaczenie słowa troll? Odsyłam cię do słownika żebyś poczytał jeżeli cokolwiek zrozumiesz. Zresztą poszukaj dobrze na WP to znajdziesz czy nie było takiego info.



Bez odbioru.
 
Rua to troll przecież. Ciągle robi sobie jaja, że X będzie walczył z Z.



Dziwię się, że redakcja nie zamknęla tego tematu, bo jest już jeden o Nastuli.
 
Rua masz już wyższy poziom trollingu SSJ6. Przejrzałem wszystkie newsy z ostatnich 2 miesięcy i nigdzie nie pisali o tym, że Nastula ma walczyć z Lashleyem.



Nie masz przypadkiem nic wpólnego z kickboxingiem?
 
Szpila, gdybyśmy wiedzieli, to byłoby to już dawno napisane. Mieli podać do środy, ale nic nie widać przecież. Może coś jutro, ale wątpię.
 
@AL



Poza tym, że 9 lat trenowałem kicboxing to nie mam z nim nic wspólnego. Widzisz tak jak ci pisałem Bundy sam inteligencją zbytnio nie świecisz. Ale żeby sprawdzać wszystkie newsy z dwóch miesięcy na WP to trzeba mieć nawalone. Dobrze, że nie napisałem, że przeciwnika Nastuli podali w książce telefonicznej bo już wyobrażam sobie co byś robił przez najbliższe miesiące
 
Ty pojobie, wystarczy wejść w dział mma i masz całą listę tematów z ostatnich 2 miesięcy na 1 stronie. Chyba nie myślałeś, że czytałem każdy news dokładnie. Przyciski CTRL+F i masz wyszukiwarke. Ty ćwierć-inteligencie, w dodatku troll.
 
@AL



Skoro nie czytasz dokładnie to po co wyzywasz mnie od troli. Najpierw przeczytaj dokładnie a potem coś się wypowiadaj. Jeszcze raz przeszukaj wszystkie tematy i znajdź albo skończ z nazywaniem mnie trolem. Nie zmienia to faktu, że mądry już nie będziesz.
 
Jeśli kaczka myślał, że za dużo siedzi, choć byl pomocny i na pewno niejedna osoba skorzystała na jego linkach, gifach to jak zrozumieć powroty banowanych trolli? To już strasznie poroniona psychika musi być w człowieku. To tak ogólnie, bo zdarzały się takie przypadki. Nie wiemc zy Waszmość akurat ma przeszłość na forum...



Waszmość, zacznijmy od tego, żebyś się nie wywyższał nad innych. Swoje zdanie mów jako swoje, a nie "jedyne prawdziwe". Powodzenia.
 
A w którym komentarzu piszę, że jestem nieomylny i "wywyższam się nad innymi". Zauważ, że ja nikogo od hejterów i trollów nie wyzywam. Rozumiem, że są na tym forum goście co chcą zabłysnąć jadąc po innych zwłaszcza nowych ale to już zaczyna być żałosne. Wiecznie ci sami mają z kimś problem. Od banowania userów jest redakcja a nie wy.
 
@Rua możesz podać link do tego artykułu na wp o którym piszą że przeciwnikiem Nastuli będzie/może być Lashley ? Bo jeśli nie potrafisz to wszystko to co napisał @Al okaże się prawdą...
 
Nie będę daleko szukał, z tej strony...



"Nauczyliście się jakiegoś durnego hasła o Januszach i to powtarzacie w kółko. Wysilcie trochę mózgownice i piszcie bardziej ambitnym językiem." Dość przyjęło się to określenie, pewnie z czasem minie, inne się pojawi, tak to bywa, ale nie narzucaj przy okazji obrażając swej woli innym.



Był pewien spór, częśc redakcji wypowiedziała się w też tej kwestii, ale chyba zostało to trochę zrozumiane, bo żaden z nas nie ma na celu obrażania robiących oglądalności i oglądających MMA odświętnie. Wyraz/imię to określa po prostu przeciętną osobę, cyfrę w całym podsumowaniu. Pokrótce mówiąc. Z resztą niewiele imion to by lepiej pasowało, zwłaszcza liczbie mnogiej.



Bez dalszego offtopu i nabijania postów. Pozdrawiam.
 
jestem nieco zdegustowany...zrobili z zakontraktowania Pawła mega wydarzenie, a teraz cisza...
 
Nieujawnianie przeciwnika Nastuli to słowna umowa między właścicielami KSW, a mmarocks. Takiej ilości postów w tak krótkim czasie już dawno nie było (nie licząc wyników gal) :). Przyznać się redakcjo, ile im płacicie?!
 
Myślałem że KSW idzie ku dobremu (patrz gala 21) jednak myliłem się. Ja rozumiem problemy ze znalezieniem rywala, ale do gali mamy 16 (!) dni a tu dupa. Znów puszcza nam głodne kawałki że rywal szykował się na walkę? No ludzie bądzmy poważni.
 
Back
Top