Co trenujecie ?

Kiedyś trenowałem głównie siłowo, a od jakiegoś czasu boks / kickboxing i trening z własnym ciężarem.
 
Kiedyś, pół roku aikido, 8 lat siłka i gdzieś 9 lat intensywnie koszykówka.
Teraz jestem stary, ale niejeden szczeniak dostaby jeszcze wpierdol :kis:
 
Kiedyś, pół roku aikido, 8 lat siłka i gdzieś 9 lat intensywnie koszykówka.
Teraz jestem stary, ale niejeden szczeniak dostaby jeszcze wpierdol :kis:

Ty kaczy nie kozacz bo już Cie kevin podsumował i na chuj się Twoje aikido zdało :kis:

 
Od paru lat uskuteczniam 7 razy w tygodniu tzw. trójbój domowy: piwo, czipsy, lody waniliowe. Raz byłem na treningu BJJ. Wybrałem jednak trójbój - wymaga większej determinacji no i efekty są zaskakujące.
Kurde, muszę spróbować trójboju, bo nie uczestniczyłem nigdy, zazwyczaj tylko dwubój, a lody jako osobna konkurencja. I głównie czekoladowe - 1,5 litra takich z Lidla mi kiedyś weszło :mamed:
 
Kurde, muszę spróbować trójboju, bo nie uczestniczyłem nigdy, zazwyczaj tylko dwubój, a lody jako osobna konkurencja. I głównie czekoladowe - 1,5 litra takich z Lidla mi kiedyś weszło :mamed:
Ważna jest kolejność stacji. Najpierw piwo, lody na końcu. Z doświadczenia powiem, że piwo ciężko wchodzi po 0,5 litra lodów Grycana.
 
Niektóre
stuleja_emotka_1_1.png
to powinny prokreację potrenować !
 
Byłem na 3 treningach MMA ale uznałem, że wszystko umiem i mógłbym na zawodowstwo przejść, zdobyć pas nie wiem PLMMA czy coś ale po prostu mi się nie chce. Wszedłem teraz na wyższy poziom i uczę się kręcić kołowrotki, balachy na kolano, luje ogłuszacze między oczy i takie tam sprawy.
 
Back
Top