Co się dzieje z...

nie przypierdalaj sie :D pytam poważnie bo zawsze coś się wrzuca z przygotowań a jeśli znowu trenuje w stanach to bardzo dobrze rokuje przed walką z Tibau.Po prostu dziwi mnie taka cisza.
 
Nie przypierdalam się, mylisz trochę pojęcia. ;) Stwierdzam jedynie fakt - lepiej, żeby trenował, niż wrzucał fotki i pisał na twitterze o każdym swoim dniu.
 
Czy aby na pewno Pletwa jest juz w Stanach ? Jakis czas temu byla mowa o Holandii, zdaje sie, ze Escobar o tym wspominal w Szczece.
 
nie chce mi sie spamować Spajki ale 2 minuty w tygodniu rozumiem ,że obniży forme? przydały by się jakieś konkretny co z Piotrkiem i Szczęke odpale bo zapomniałem całkiem.
 
Co się dzieje z Johnem Makdessim? Żadnej ogłoszonej walki, a walczył ostatnio na UFC 169.
 
Może ma ktoś jakieś informacje o tym co się dzieje z jednym z barwniejszych zawodników mma, chodzi o Mayhema Millera. Pytam bo ostatnio żadko tu zagladam i byc może coś mnie ominęło.
 
Ostatnio trenował z Rampage'm i chyba wraca do formy. Na razie o żadnych zaplanowanych walkach nic nie słychać.
 
Myślałem, że to temat o zawodnikach :-) Nie było mnie ale już jestem, działam nadal ale trochę w mniejszym wymiarze = brak czasu





A o Millerze nie było coś ostatnio w kontekście Bellatora ?


Zgadza się. Coker wspominał, że podejmie rozmowy w sprawie zakontraktowania Millera, ogólnie jest nim zainteresowany







O Makdessim niestety nic nie słyszałem
 
VoRaNek słyszałem podobnie (właściwie czytałem) ale chciałem potwierdzić. A wiadomo coś na temat jego zdrowia, nie chodzi tylko o formę, ostatnio zachowywał się dość dziwnie.
 
Z PROMMAC ? Po zakonczonym obozie letnim zapowiadali na FB, ze czas zaczac zdradzac szczegoly kolejnej gali, po czym zapadla cisza. Pojawiaja sie tylko informacje o aktywnosci zwiazanych z organizacja zawodnikow na innych galach i imprezach. Mam nadzieje,ze rezygnacja Polsatu ze wspolpracy z PLMMA nie oznacza calkowitego odwrotu od MMA innego niz w wydaniu KSW.
 
Murilo Rua od września 2012r jest na emeryturze, obecnie prawadzi własny interes w Brazylii (ponoć własna stacja benzynowa)
 
Coś nowego jeśli chodzi o Zajca ? i ktoś wie czemu Mateusz Kalinarczyk nie trenuje ?
 
@Kiras



Pytanie o Matusza Kalinarczyka był tu pare razy i z tego co pamiętam to przestał trenować z jakichś powodów ( chyba brak motywacji / sprawy rodzinne ) i zajął się czymś innym w życiu
 
Piaty pan od prawej, jak widac trenuje i sparuje. Czy i kiedy bedzie walczyl ? To pytanie do Pawla Kowalika.



10599211_609128339208564_7382448217260703310_n.jpg
 
http://www.sherdog.com/fighter/Maciej-Rozanski-42574 = 5 Pan od prawej.



@edit: fuuuu, double. kasacja!
 
Krystain Kopytowski -wiadomo czy on jeszcze zajmuje sie mma? od czasu przegranej z Tybura cisza o jego osobie
 
O ile mnei pamięć nie myli to złapał jakąś kontuzję po walce z LaFlare, od tego czasu cisza.



Kopytowski po MMA się niby chwilę boksem zajmował, ale chyba olał sporty walki całkowicie.
 
a co wkońcu ze Stefanem Struve ? będzie walczył czy już zakończył oficjalnie kariere chociaż dalej jest w rankingu...
 
Back
Top