Co się dzieje z...

onyjewu

Jungle Fight
Welterweight
Temat w którym można będzie zadawać pytania co się dzieje z jakimś zawodnikiem (plany na przyszłość, starty, pauzy, kontuzje itp). Może nawet sami zawodnicy będą chciali dzielić się takimi informacjami.
Jako założyciel zadam piewsze pytanie. Dotyczy #1 kategori piórkowej Krzysztofa Klaczka. Wie ktoś jakie ma plany na przyszłość, jakieś zaplanowane walki?
 
Co się dzieje z Sajewskim. Okropnie długa przerwa od startów :/
 
Ten temat mógłby być ogólną pogadanką na temat zawodników, . Np: czy uważacie że Korean Zombie ma potencjał by zostać pierwszym koreańskim mistrzem w UFC?
 
Co się dzieje z...Kaczką ?



Z ilu multikont jeszcze się udziela na cohones ?
 
Big Nog: 8 czerwca z Werdumem (po drugim sezone TUF: Brasil)



Barry: UFC 160 - 25 maja z Shawnem Jordanem
 
Fabian Lesiak trenuje jeszcze wiadomo czy jeszcze gdzieś zawalczy czy jego kariera się skończyła na pierwszej gali EFS
 
Ztego co słyszałem to miał kontuzję, ale trenuje. Może wystąpi na gali w Kołobrzegu planowanej na maj.
 
Kiedy Big Nog będzie miał walkę?I kiedy Pat Barry będzie walczył.


Naprawde wejscie na sherdoga was przerasta?
 
Nie wie ktoś może co się teraz dzieje z Cole Konradem?, bo to troche dziwne że 28 letni zawodnik z rekordem 9-0 postanawia bez wyrażnego powodu zakończyć kariere (zwłaszcza że mógłby sporo zamieszać w UFC biorąc pod uwage obecną kondycje HW)
 
On zakończył karierę skupiając się na pracy maklera giełdowego. Po prostu miał lepszą perspektywę i inne ambicje zawodowe.
 
Chyba, że jednak woli być biznesmenem, zarządzać rodzinną firmą i mieć spokojnie przychody nie wymagające morderczego treningu.
 
Kiedyś ktoś pytał o Briana Bowlesa, ale chyba nikt mu nie odpowiedział. Ostatnio widziałem gdzieś info które mówiło, że Brian skupił się na trenowaniu innych. Nie było nic czy zaleczył kontuzję czy nie.
 
Co się dzieje z Thiago Alvesem? Nie pamiętam żadnej informacji o kontuzji, a na sherdogu nie ma wpisanej żadnej następnej walki.
 
O ile się nie mylę to ACL czyli to samo co Cruz. Widziałem gdzieś info, że ma wrócić chyba w sierpniu.
 
Back
Top