Co się dzieje z...

Co się dzieje z Krisem Dzotko ? Prawie rok już od ostatniej walki, on jeszcze jest w UFCu ?
Rozwalil kolano, operacja i rehabilitacja. Jest w treningu bo nawet chcial walczyl na najblizszej gali u ruskow z tych ruskiem co byl zestawiony rok temu przed kontuzja. Nie wiem czemu nie oglaszaja mu zadnej walki bo kontrakt chyba caly czas ma.
 
Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie i też nie jest to warte osobnego tematu. Oglądam blok ekpię gdzie jest postać "Kołacin" z której ciągną bekę. Czy pierwowzorem jest Igor Kołacin? czy jest to tylko zbieżność nazwiska? I dlaczego jest z niego beka?
 
Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie i też nie jest to warte osobnego tematu. Oglądam blok ekpię gdzie jest postać "Kołacin" z której ciągną bekę. Czy pierwowzorem jest Igor Kołacin? czy jest to tylko zbieżność nazwiska? I dlaczego jest z niego beka?
Też to zauważyłem dopiero przy okazji tej afery. Kołacina z Blok Ekipy jest nawet podobny do Igora K.
 
@TheDreamcatcher

Aziz chciał wrócić do walk na jesieni ubiegłego roku ale mówił że interesuje go tylko KSW i głównie walka z Materlą, a jak KSW mu nie da walki to raczej już nigdzie nie zawalczy
 
Ktoś wie co się dzieje ze Szmigielskim? Od czasu kiedy nie ma mnie w Łodzi totalnie nie jestem w temacie.
 
Back
Top