Co się dzieje z...

Conor McGregor? Dawno nie widziany w klatce, nie słychać też o żadnych zestawieniach, co się z nim dzieje? Ktoś, coś? :travolta:
 
Rafał Moks ?
Moks jak narazie trzęsie polswiatkiem w Szczecinie, jest chłopcem na posyłki Dziobaka. Odkąd tego oblali zupą przy "Kaskadzie" Moks werbuje młodych chłopaków z miasta, klubu i regularnie urządzają łapanki na starych z grupy "Oczki" tj. Dudusia, Pastora, Sylwka etc. Normalna działalność grupy: wymuszenia, haracze, pobicia, kradzieże. Widząc go w galeriach Szczecińskich masz wrażenie, że uważa siebie za Boga i chce byc takim postrzegany. Według wielu ludzi w Szczecinie, to pierwszy typ do odjebania. Nie spotkalem się jeszcze z tym, żeby ktoś go tu lubił. Ale legend krąży dużo, prawda ;) Abstrahując od tego pamiętam okres kiedy nieźle sobie poczynał w ringu (jeszcze wtedy) KSW.
 
A co się dzieje z Różalem? Ostatnio czytałem artykuł w Newsach MMA o tym, że skończył mu się kontrakt. Nie wypowiadał się też ciepło o szefach KSW nazywając ich imperatorami i coś chyba nie gra im w kwestiach finansowych. Powiedział też, że poszedł i oddał im pas mówiąc, że ma coś co do nich należy.
 
A co się dzieje z Różalem? Ostatnio czytałem artykuł w Newsach MMA o tym, że skończył mu się kontrakt. Nie wypowiadał się też ciepło o szefach KSW nazywając ich imperatorami i coś chyba nie gra im w kwestiach finansowych. Powiedział też, że poszedł i oddał im pas mówiąc, że ma coś co do nich należy.
Jego manager w Klatka po klatce powiedział, że z chęcią wysłuchają ofert z innych organizacji. Ponoć były jeszcze jakieś rozmowy z UFC, ale Różal nie był zainteresowany, obierają zupełnie inną drogę kariery. Tak czy siak od jesieni Marcin ma być gotowy do kolejnego występu.
 
Damian Grabowski jest jeszcze w UFC?
Wydawało by się ,że gala w Gdańsku była dla niego ostatnia szansa,ale w tej chwili ta karta wydaje się być już pełna.
 
@Cactus co z twoją serią? Kiedy mogę spodziewać się kolejnej części?
Przez ostatnie 3 tygodnie miałem sporo wyjazdów, w tym ostatnio jeden nieplanowany i nie miałem czasu, żeby przysiąść do napisania kolejnej części. Oczywiście seria będzie kontynuowana i mam już przygotowany początek do następnego artykułu. Stawiam, że w poniedziałek wrzucę na forum i powrócę do regularnych wpisów :beer:
 
Damian Grabowski jest jeszcze w UFC?
Wydawało by się ,że gala w Gdańsku była dla niego ostatnia szansa,ale w tej chwili ta karta wydaje się być już pełna.

Na którymś z ostatnich live Mroza, wspominał że kontaktował się z Damianem(zresztą Graba chyba tylko teraz z Mrozem gada) i Damian nie dostał żadnej informacji o zwolnieniu z UFC i nic nie wie na temat tego co dalej z nim.
 
Żyje, trenuje, ma się dobrze, na razie nie w głowie mu występy w klatce ;) bardziej pod podpowiadając ;)
To dziwne w takim razie, młody utalentowany to priorytetem powinno być bicie się i to jak najczęsciej... Na trenerkę zawsze przecież przyjdzie czas.
 
Jak się ma sytuacja z Pawłem Hadasiem ? Jest możliwe że niedługo gdzieś zawalczy? Kiedyś miał mieć walkę na FEN-ie chyba z Grzebykiem, teraz ten czeka na rywala na Wrocławską galę..
 
Back
Top