Co się dzieje z...

Co z weteranem polskiego MMA i zwycięzcą turnieju KSW Jackiem "Butcher" Buczko (12-8)?

Czy jest jakoś nadal związany z MMA?
 
@duubertowa wiesz może co z Michałem Pietrzakiem? Swego czasu mówiło się o nim jako o sporym talencie, a tu ostatnia walka w kwietniu ubiegłego roku...
 
@duubertowa wiesz może co z Michałem Pietrzakiem? Swego czasu mówiło się o nim jako o sporym talencie, a tu ostatnia walka w kwietniu ubiegłego roku...

TAK! :)
Michał miał zawalczyć na gali GSW 13 która odbyła się w Gostyniu. Niestety nie znaleziono mu rywala na wystarczającym poziomie nie tylko sportowym, ale też i (co smutne) finansowym. Niestety to odłożyło powrót Michała w czasie ale jest wielkie staranie z tego co słyszałam na gali by zawalczył na kolejnej na jesień. Niemniej, nie obija się bo co bywam w Ankosie to jest na treningach :)
 
Bilyal Makhov?, miał podpisany kontrakt z UFC i od tego czasu cisza, wiadomo czy jego plany startów w MMA są dalej aktualne?

W jednym z wywiadów na jesieni mówił, że minimum półroczną przerwę musi zrobić i poświęcić ten czas swojej rodzinie. Potem podejmie decyzję co dalej z jego karierą.
 
Nick Hein ?

Może UFC czeka by rzucić go na jedną z europejskich gal? Na 5 wystepów w organizacji 3 razy walczył w Niemczech
Jeśli nie pojawi się w Glasgow czy Rotterdamie to pewnie jakiś poważniejszy uraz bo z tego co widzę żadnych wzmianek o kontuzjach nie było

Zresztą kto by się nim przejmował. W Hamburgu jak bylismy na gali to podczas jego walki wyszliśmy do kibla i po piwo :fjedzia:
 
Cat Zingano?

Nabiera kształtów i pręży sie do zdjęć

:penn:
VvVRy-8xzY8.jpg
 
Dawno mnie nie było, pewno opuściłem jakieś info na temat Piotrka, więc powiedzcie mi dobrzy ludzie co się dzieje z Hallmannem?
 
Dawno mnie nie było, pewno opuściłem jakieś info na temat Piotrka, więc powiedzcie mi dobrzy ludzie co się dzieje z Hallmannem?
Walczył ostatnio na FEN 17 z mniej doświadczonym zawodnikiem (Patryk Nowak). Wygrał, ale szału nie było.
 
Back
Top