Co się dzieje z...

typowy babski foch :D
który ma nawet swoją aleję w Krakowie
Untitled.png
 
Co sie dzieje z @kaczka41 ?
Wakacje nad Warta w Poznaniu?
Nauka nurkowania w zalewie szczecinskim?
Wyprawy po Łódzkich zabytkach z Zaborem?
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie...
 
Co sie dzieje z @kaczka41 ?
Wakacje nad Warta w Poznaniu?
Nauka nurkowania w zalewie szczecinskim?
Wyprawy po Łódzkich zabytkach z Zaborem?
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie...
na twitterze też go ni ma
obstawiam po prostu wakacje z Panią Kaczką i kaczętami
zapewne zagraniczne
Kaczy ma 500MB transferu i żydzi na roamingu, więc odezwie się, jak wróci ;)
 
na twitterze też go ni ma
obstawiam po prostu wakacje z Panią Kaczką i kaczętami
zapewne zagraniczne
Kaczy ma 500MB transferu i żydzi na roamingu, więc odezwie się, jak wróci ;)
Podobno Turcje pojechał zwiedzać. Wczoraj wieczorem miał samolot powrotny do kraju. :bomb::bomb::bomb::mamed::mamed::mamed:
 
Co się dzieje z Wojsławem Rysiewskim, niegdyś naczelnym tego zacnego forum oraz portalu, obecnie na etacie dyrektora sportowego KSW(czy jakoś tak)? Spodziewałem się jego absencji po ostatnich zawirowaniach, ale powoli zaczynam się niepokoić czy w ogóle jeszcze do nas wróci.
 
Co się dzieje z Wojsławem Rysiewskim, niegdyś naczelnym tego zacnego forum oraz portalu, obecnie na etacie dyrektora sportowego KSW(czy jakoś tak)? Spodziewałem się jego absencji po ostatnich zawirowaniach, ale powoli zaczynam się niepokoić czy w ogóle jeszcze do nas wróci.
Przypuszczam że to jest główny powód jego nieobecności i szczerze mówiąc jakoś mu się nie dziwie ;)
 
Na forum nigdy nie byłem aktywny ;). Znaczy raz, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Co do audycji, to mi się porozjeżdżali współtwórcy i trudno było coś nagrać, ale już wracamy do nagrywania. W kolejce czeka Asia po walce z Gadelhą, Daniel Omielańczuk i 30-27 o Fight Weeku. Wszystko w tym tygodniu się pojawi.
 
Na forum nigdy nie byłem aktywny ;). Znaczy raz, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Co do audycji, to mi się porozjeżdżali współtwórcy i trudno było coś nagrać, ale już wracamy do nagrywania. W kolejce czeka Asia po walce z Gadelhą, Daniel Omielańczuk i 30-27 o Fight Weeku. Wszystko w tym tygodniu się pojawi.

Źle się wyraziłem, miałem raczej na myśli te wszystkie podcasty, wywiady, analizy. To dobrze, że wracasz(mam nadzieję, że z naładowanymi bateriami), bo na forum jest duże zapotrzebowanie na ambitniejsze materiały, niż zdjęcie nowego samochodu Conora. ;)
 
Co z Januszem Staszewskim? Fajna passa, ostatnia walka w maju zeszłego roku, jakoś zaginął w akcji...
 
Ciekawe czy TJ Grant wróci jeszcze do MMA. Szczerze wątpię.

Nie sądzę - mówił nawet, że lepsze pieniądze ma w obecnej pracy na jakiejśtam kopalni, choć teoretycznie stan zdrowia już mu pozwala walczyć, więc kto wie...
 
Back
Top