Co się dzieje z...

co sie dzieje z Dodą?

Jest announcerką na lokalnych galach

200_6.jpg
 
A tak pytam bo zapadla mi w pamiec jego walka z Fergusonem a od tego czasu słuch o nim zaginął .

No jak zaginął, jak ogłosili jego walkę już jakiś czas temu... W lipcu walczył z Elcochujem, w październiku ogłaszają następną walkę z jego udziałem. W MMA ciężko nazwać brak newsów przez dwa i pół miesiąca o jakimś zawodniku "Zaginięciem słuchu" :D
 
No jak zaginął, jak ogłosili jego walkę już jakiś czas temu... W lipcu walczył z Elcochujem, w październiku ogłaszają następną walkę z jego udziałem. W MMA ciężko nazwać brak newsów przez dwa i pół miesiąca o jakimś zawodniku "Zaginięciem słuchu" :D
Faktycznie to było w lipcu ,nie wiem dlaczego jakoś mi się wydawało że dużo więcej czasu minęło . No nic , dzięki za info :tiphatb:
 
Co sie dzieje z Adamem Oknińskim członkiem legendarnej rodziny bo od porażki z Pietraszakiem cisza
 
Co sie dzieje z Adamem Oknińskim członkiem legendarnej rodziny bo od porażki z Pietraszakiem cisza

Mirek gdzieś u kogoś w wywiadzie mówił, że daje spokój swojemu synowi i on ma przemyśleć sobie co chce dalej robić.
 
Co sie dzieje z Adamem Oknińawet nieskim członkiem legendarnej rodziny bo od porażki z Pietraszakiem cisza

Na bramkach strzeże ładu, porządku i sprawiedliwości. Podobno teraz Mirek pokłada nadzieje w młodszym. Nawet nie wiedziałem, że ma drugiego syna.
 
Co się dzieje z tą ostatnią walką na KSW? :crazy: Rozumiem, że w cenie biletu jest udział w losowaniu i dwaj szczęśliwcy z trybun zmierzą się między sobą?
 
Co się dzieje z tą ostatnią walką na KSW? :crazy: Rozumiem, że w cenie biletu jest udział w losowaniu i dwaj szczęśliwcy z trybun zmierzą się między sobą?
Wcale jej nie będzie ;/ Na stronie KSW usunęli puste miejsce na tę walkę... Chyba, że to jakiś błąd.
 
Co się dzieje z tą ostatnią walką na KSW? :crazy: Rozumiem, że w cenie biletu jest udział w losowaniu i dwaj szczęśliwcy z trybun zmierzą się między sobą?
pudzian vs popek to takie super starcie że liczy się za dwie walki
 
Co jest z Błachutą? Świątkiem?
Rafał Błachuta trenuje startował w MP Mundurowych. itd

Tymka to już chyba na straty należy spisać. Dziwie się ,że nikt nic o nim nie pisze. Może żaden super zawodnik ale charakterystyczna postać w Polskim MMA
 
P. Strusem ?
Tesknie za jego walkami
Tez nie wiem o co chodzi. Kibice go kochali. Sam często odtwarzam sobie jego walki do obiadu. Wybitny przedstawiciel sanda, wirtuoz stójki, umiejętności które potrafią docenić tylko prawdziwi koneserzy wódki, polski Lyoto Machida.
 
Back
Top