Co się dzieje z...

Co z uczestnikami australijskiego TUF-a, a dokładniej Brendan Loughnane, Mike Wilkinson, Brad Scott, i Manuel Rodriguez? Czy 1 i 4 są jeszcze na kontrakcie w ogóle? Prawie 5 miesięcy odkąd cała czwórka walczyła i ani o nich widu ani słychu.
 
z Davidem Oliva. Dlaczego mial tak dlugo przerwe pomiedzy ostastnia walka a ta z Bedorfem i co teraz. Szkoda, ze KSW go nie wykorzystalo lepiej bo kilku januszy sie mnie o niego pytalo.
 
o Dominicka to juz wszyscy chyba pytali. ciekaw jestem jedynie czy wroci chociaz w polowie tak dobry jaki byl. do tego co mogla zrobic przewlekla kontuzja kolana z jego glowna 'bronia' - footworkiem.



Faber na mistrza kurwaa!!! :D
 
A ktos wie co jest z Brianem Ebersole? Pan strzałka zawsze dostarczal mi dużo uśmiechu, a już chyba z pół roku nie walczył...
 
Buakaw Por Pramuk zdaje się miał w MMA startować, w zeszłym roku coś o tym było. Wiadomo już cokolwiek więcej na ten temat czy sprawa umarła śmiercią naturalną?
 
wie ktoś co się dzieje z Radosławem Piechnikiem?,bo od czasu walki na gali Fedora słuch o nim zaginął
 
Dowda ma ponoć wracać do MMA,a jeśli chodzi o Dąbrowskiego i Leśa to nie wiem nic na ich temat
 
Miał w sierpniu tamtego roku walczyć z Uyenoyamą, ale dostał kontuzji. Pewnie niedługo dostanie walkę, szczególnie że ostatnio wyzywał McCalla na pojedynek. :-)
 
sobel


Arona miał propozycje walk (druga str tematu, pierwszy i trzeci post), ale Ricardo odmówił. Z tego co wiadomo to Arona zajmuje się surfowaniem. Do powrotu mu się nie pali.
 
Niezbyt pasuje do tematu ale nie wiedziałem gdzie zapytać. Wie ktoś ile lat ma Michał Włodarek?
 
Czy orientuje sie ktos czy jest w tej chwili jakis Polski zawodnik trenujacy w Las Vegas,i jesli tak to w jakim klubie?
 
Ktoś pytał o Horwicha w innym temacie:



Rozmawiałem z nim niedawno i wspominał coś, że chciałby zawalczyć na KSW 24. Mówił też coś o możliwej walce we wrześniu. Wydaje mi się, że zobaczymy go jeszcze w tym roku na KSW.
 
Jeśli ktos ma jakąkolwiek informacje czy Claude Patrick ma jeszcze kontrakt z UFC i co sie z nim dzieje byłbym wdzięczny :)
 
Back
Top