Co sądzicie o katastrofie smoleńskiej?

antoni m. ciągle twierdzi, że tak... :-)



a tak całkiem na poważnie to, jako szary obywatel, mam wrażenie, że wszystkiego opinia publiczna o tym jeszcze nie wie.



poza tym jestem tym tematem zmęczony do bólu...
 
za dużo samobójstw i ciemnych historii, wiele rzeczy nie gra.
nie żebym teorie spiskowe dawał, ale w tym kraju wszystko jest możliwe,nawet to że premier doprowadza do zamachu na prezydenta.
 
Ja w żaden zamach nie wierzę, bardziej po prostu w rażące zaniedbania rosjan na lotnisku i tego, że nasz samolot nie odleciał na inne lotnisko. Ale faktem jest, że śledztwo jest takie nijakie i nie obwiniam tu rządu. A pan Kaczyński powinien odejść z polityki gdyż nie powinien się znajdować w niej człowiek, który tylko kieruje się emocjami i pogrywa sobie tą katastrofą na swoje konto i wyniki sondaży wyborzych poprzez uczucia religijne Polaków i za pomocą rozgłośni z Torunia sobie jednać ludzi, którzy nie mają swojego zdania tylko ślepo wierzą w to co tam mówią bo to przecież Kościół mówi no to jak temu nie wierzyć?. Ja rozumiem, że stracił sporo, ale nie wierzę w jego szczere intencje w ogole.
 
ten temat to jest żart ? 2 lata po fakcie i to na forum o mma SMOLEŃSK? są nagrania z czarnych skrzynek czy tam słuchać wybuch ? Czy ten wrak wygląda jakby go jakaś bomba rozdupcyła ? Wracając do ówczesnej sytuacji politycznej, czy ktokolwiek miałby powód porywać się na zamach na najgorszego prezydenta RP od 89 roku, który miał 7 czy 8 miesięcy jeszcze swojej prezydentury a zbierał takie opinie, że reelekcja graniczyłaby z cudem ? wypadki lotnicze zdarzają się na całym świecie tam się rozdypcyli wielcy krzykacze polityczni (jedyna osoba z calej tej "śmietanki" co tam zginęła którą szanowałem to prezydent Kaczorowski ale to na inną opowieść) i tylko dlatego drążą ten temat po dziś dzień. A sugerowanie, że Rosjanie ich wysadzili to takie drażnienie lwa bo cholera wie jak to się może skończyć.



Nie wierzę w żadne wybuchy, zamachy i tak dalej bo to nie miało żadnego politycznego sensu. Zwykły wypadek, którym nas debile z pis, centrali w toruniu i tak dalej karmią w koło i nie dają zapomnieć o tym. Równie dobrze możemy podyskutować o tym z jakiej paki tak nieudolnego prezydenta wsadzili na wawel i to jeszcze koło Marszałka Piłsudzkiego -_-. Nie chcę się mądrzyć ale temat do kasacji bo pod wieczór to tu 3 świat będzie.







c15231ab6a9f3dbbe9602bf996718111.jpg
 
Wypierdalac z tym tematem. Człowiek nie słucha radia,nie ogląda tv,byle tylko nie słuchać tego żałosnego bełkotu,po czym wchodzi na ulu ione forum,i co? I Smoleńsk kurwa. Mam nadzieje,ze ten temat jeszcze dziś zniknie. Sport musi być wolny od tego syfu gdy, nie pozostaje nam juz wiele wolnej sfery w której nie ma podziałów i konfliktów.
 
Ręce opadaja normalnie jak się widzi coś takiego. Forum o mma niech zostanie forem tematycznym, a Smoleńskiem to juz rzygam normalnie, gdzie by nie spojrzeć Smoleńsk i Smoleńsk...
 
Czujecie to!? Ban wisi w powietrzu ;]
Mauricio zamiast wsadzać kij w mrowisko wsadź go sobie w oko.
 
Yagiel -- akurat sport to miejsce w, którym też wiele podziałów jest. Chociaż wystarczy wejść w temat Dos Satnos vs Velasquez 2. Albo jak się rozpoczyna dyskusja o Dos Santos vs Overeem :)
 
Jakby to powiedział Kaczy "zamykam", bo odpoczywamy tutaj od polityki, zwłaszcza tego typu, która drażni użytkowników.
 
Back
Top