Co myślicie o tym?

Od momentu gongu zaczyna się walka, co nie zmienia faktu że zachowanie niezbyt fair. Tak czy siak film bardziej nadaje się do skóry.
 
Podobno sytuacja kiedys byla na jakiejs polskiej gali tylko nie pamietam jakiej i kto to zrobil :P.
 
masz hyde park od takich rzeczy, pooooooooooooooo co osooooooooooobny temat ja sie pytam!
 
Dla osób tutaj trenujących MMA, czy wasi trenerzy uczą was jak się np. zachować lub uważać, w właśnie takich sytuacjach?



temat to proszę przenieść do odpowiedniego forum jeżeli stworzyłem w złym, przepraszam.
 
Nowy temat założony przez szaraka = masa pytań dlaczego nie jest to w skórze/HP.



Mi to nie przeszkadza, lepiej jest gdy forum nie ogranicza się do HP, Skóry i Newsów.
 
Taka sytuacja to żadna nowość, widziałem już mnóstwo podobnych akcji. Zachowanie nie fair, ale jak najbardziej przepisowe. Nie ma o czym dyskutować.
 
Takie zagrywki to dla mnie ringowe cwaniactwo, odpowiednik palca Arboledy który zawitał w dupie Smolarka.
 
Swego czasu podobną rzecz zrobił Igor Kołacin z tym, że on obalił rywala ''przy przywitaniu''.
 
O dokladnie o tej samej sytaucji myslalem co Boomster filmik wkleil... pamietam ze Igor po walce tlumaczyl sie ze zrobil tak bo mial kontuzje i chcial postawic wszystko na jedna karte.







btw. Nie wiem w czym widzicie problem ze ktos zaklada nowy temat, a nie wkleja tego do Hyde Parku/skory. Osobiscie uwazam ze lepiej zalozyc nowy topic (jezeli nei jest to kompletna bzdura zasmiecajaca forum).
 
Podobnie chamsko zrobił któryś z TUF-owców 16 sezonu, bodajże Colton w pierwszej walce, z tym że przeciwnik wystawił mu ręke do przywitania a ten to olał i poszedł w nogi .
 
Zgadza się Calo. Tym jako żołnierz u mnie honoru nie zdobył, ale jednak jego zapasy u mnie budzą szacunek.
 
Pamiętam jak Hominick chciał przycwaniaczyć w walce z Zombim i oddał cios niezwłocznie po dotknięciu rękawicami, po czym sam został znokautowany.



 
taka sytuacja była też w pierwszym odcinku TUF'a 16 , ten Colton Smith tak zrobił







 
ten Colton to juz w ogole tak mega przyjebany koles + totalny rzemieslnik. mam nadzieje, ze w UFC mocno go przeoraja, if you know what i mean. prawdziwym przykladem zolnierza i bohatera Ameryki jest Stann, proste.
 
Back
Top