Co mówią amerykańscy naukowcy?

Drzewo

UFC
Heavyweight
Nie ma tematu o badaniach naukowych, zwłaszcza amerykańskich naukowców... No dobra, tu akurat trochę trolling bo wiadomo, że amerykańscy naukowcy wiedzo, ale nie powiedzo. A to było tak...
 
Wcześniej takie tematy wrzucałem do "ciekawych rzeczy", albo bardziej tematycznych tematów, ale uważam że zasługuje to na osobny dział. Badań jest po prostu zbyt dużo, a ciekawych już kompletnie dużo, choć to mniej niż 20% wszystkich badań (głupie i nieciekawe prowadzą głównie lewicowo nastawieni naukowcy - przypadek?)

Zarzucę temat raka, bo to mega ciekawe - do niedawna uważaliśmy, że to konkretny mikrobiom, czyli suma zasiedlających nas bakterii powoduje raka. Np stąd pomysły na przeszczep kału czy parę innych.

Tu jednak naukowcy poszli o krok dalej, bo stwierdzili ze sprawdzą, w jakim stanie są bakterie, które zamieszkują jelita osób chorych na raka jelit.


Okazuje się, że osoby takie mają te podobne bakterie, ale zainfekowane wirusami, które mutują je, zmieniając ich kod genetyczny...

To poważny trop. Następne badania w tym kierunku się szykują.

 
Kolejny wątek do pisania sam z sobą :usunto:
1000033544.jpg
 
To tam chuj! Rosyjscy naukowcy odkryli, że gdyby całą wodę ze wszystkich oceanów, ze wszystkich mórz i ze wszystkich rzek na świecie wlać do rurki o średnicy 1 cm, to ta rurka byłaby tak długa, że ja pierdolę!
 
Back
Top