Co dalej z bohaterami UFC 235?

KML

Maximum FC
Heavyweight
usman-beats-woodley_750x400_acf_cropped.jpg

Za nami pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji gala. Kurz po bitwie już opadł, więc należy zastanowić się nad dalszymi losami bohaterów gali z Las Vegas.

1. Jon Jones vs Thiago Santos
Moim zdaniem Brazylijczyk zasługuje na walkę o pas. W przeciągu 3 miesięcy odprawił efektownie przed czasem dwóch rywali z top10. Proponowany termin UFC 239 6 lipca
2. Smith vs Błachowicz
Myślę, że zarówno jednego jak i drugiego nie należy oszczędzać. Proponowany termin UFC 238 Chicago 6 czerwiec
3. Usman vs Colba
Najnudniejszy pojedynek o pas. Myślę, że w tym roku UFC wróci do NY z numerowaną galą, gdzie były zazwyczaj 3 walki o pas.
4. Woodley vs Askren
Myślę, że fajna walka na PPV. Myslę, że fajny eliminator do walki o pas. Proponowany termin UFC 240 lub 241 w wakacje.
5. Lawler vs win Edwards vs Nelson
Myślę, że Amerykanin ma ostatnio sporo pecha. Długa przerwa, a teraz jeszcze dyskusyjna porażka. No, ale już trzeba lecieć dalej. Coś trochę na odbudowanie. Proponowany termin Walka wieczoru wakacyjnej gali ESPN+.
6. Zhang vs Calvillo
Obie Panie mają fajną passe w UFC i do tego są bardzo urodziwe. Proponowany termin Co-ME ESPN 4 29 czerwiec.
7. Torres vs Esparza
Rewanż za ćwierćfinał TUF-a, gdzie wygrała Carla. Proponowany termin UFC239.
8. Pedro Munhoz vs Assuncao
Myślę, że fajna walka na jakąś galę w Ameryce Południowej. Argentyna lub Chile.
9. Cody Garbrandt vs Jimmy Rivera
Szkoda chłopa, ale przegrywa te najważniejsze walki na własne życzenie. Chyba zbyt uwierzył w siebie po wygranej z Cruzem. Myślę, że jeszcze na wiele go stać, lecz musi schłodzić trochę swoją głowę.
Undercard
10. Magomedsharipov vs Yair
11. Stephens vs Elkins
12. Stamaan vs Yan
13. Walker vs win Reyes/Oezdemir
14. Cirkunov vs Jimmy Crute
15. Diego Sanchez vs Keita Nakamura
 
Back
Top