Clout MMA

Jak ja nie trawie tej rudej pisuarki. Pierdoliła o frikach, że to patolstwo chcąc blokować walke, potem wzięła tam walke z 20 lat starszą i 20kg lżejszą babą dodając wpisy, że jej ambicja to UFC a nie następna walka. A teraz ma żale że panuje tam patola, do ktorej sama sie wepchała.
 
O Kanale Sportowym po odejściu Zakolaka, to naprawdę można powiedzieć, że frajerstwo i desperacja. Oglądalność im poleciała o połowę, musieli wziąć się do roboty zamiast opierdalać, a najlepsze że nowe rzeczy które wprowadzają to są wszystko pomysły Stanowskiego, bo oni sami zero inwencji.
Stanowski to nowocześniejsze zwierzę medialne. Reszta towarzystwa to telewizyjne skamieliny i nie za bardzo potrafią w internety.
 
Jak ja nie trawie tej rudej pisuarki. Pierdoliła o frikach, że to patolstwo chcąc blokować walke, potem wzięła tam walke z 20 lat starszą i 20kg lżejszą babą dodając wpisy, że jej ambicja to UFC a nie następna walka. A teraz ma żale że panuje tam patola, do ktorej sama sie wepchała.

mam dokładnie tak samo - tak jak generalnie ułomów ignoruję i staram się nie dawać im uwagi ani zasięgów, tak to babsko tak mnie wkurwia, że jakaś część mnie każe mi dawać upust wkurwieniu pod jej postami na twitterze
 
Przecież meczyki zapraszając chlopakow z Eleven mają lepszych ekspertów niz kanał sportowy.

Tak, pomijając Basałaja, który tam wypłynął nie wiadomo po co to słychać, że eksperci faktycznie przygotowuje się do tematu i dyskusja jest na poziomie. W KS chłopaki uwierzyli w swoją reputację, to wygląda jakby rzucili temat godzinę przed wejściem i jest dyskusja jak ze szwagrem po dwóch flaszkach. Po pewnym czasie konwencja już nie przesłania merytorycznych braków.
 
Tak, pomijając Basałaja, który tam wypłynął nie wiadomo po co to słychać, że eksperci faktycznie przygotowuje się do tematu i dyskusja jest na poziomie. W KS chłopaki uwierzyli w swoją reputację, to wygląda jakby rzucili temat godzinę przed wejściem i jest dyskusja jak ze szwagrem po dwóch flaszkach. Po pewnym czasie konwencja już nie przesłania merytorycznych braków.
Basalaj po odejściu Bońka z PZPN nie miał roboty, wzięli go do meczykow, bo on jest sprawnym organizatorem pracy ale przede wszystkim ma spore kontakty więc jest tam od załatwiania sponsorow. Chociaż nie jest to oczywiście poziom kasy jaka trzepie Kanał Sportowy. A przynajmniej dobrej pory trzepał z Zakolakiem.
 
Zapobiegawczo napisze już pytanie które zadam w piątek a jednocześnie prośba: Ma ktoś poratować streamem? :roberteyeblinking:
 
Zajebiste dymy!

aae6af8363fb0f58119283b2080c6a35abe681cf50dc67cf9a33d4e2b4e24c2a_1.jpg
 
Denis jak koleżkę wkręcił na galę sprawnie haha
Kolejne dwa patusy kibolskie. Clout idzie w złą stronę. Gdyby nie Natan to przecież totalne gówno, nuda i kibolstwo. Jemu to powinni dać milion za uratowanie tej gali, bo widać, że nie mają żadnego pomysłu w jaką stronę zmierzać.
 
Ja pierdole... Niech dzieciaki wszystkie wiedzą że "prawilnosc" to jest takie bhp dla tych którzy naprawdę na tym zarabiają. Gangsterka kończy się w kryminale, w trumnie albo na makowcu na komisariacie. Ci którzy na tym zarobili, mają rodziny, nieruchomości zawsze was sprzedadzą żeby tylko nic nie stracić.
 
Chodzi o hipokryzję Turskiego, że raz mu gity przeszkadzają, a raz nie , zależy czy ma płacone. A nie o to jak się zachowują.
To parówa jest. Na Twitterze mnie zablokował bo napisałem mu żeby zamiast spuszczać się nad samobójem Moksa powinien mówić wprost jak wygląda ten świat.
 
Back
Top