Clout MMA

Skończyło się dubajowanie. :mamed:

Ciekawe jak Clout januszuje: obiecywali walkę Bomby która nie mogła się odbyć :korwinlaugh:
A ten z Ninją też niezła głupota: płacą tyle kasy zawodnikom ale oczywiście nie weszli na stronę gdzie można sprawdzić osoby poszukiwane przez Policję...
... jednocześnie zatrudniając kryminalistów...
Z tego Clout zrobił się taki Januszex...
 
Wam też się nie lądują te wstawiane twitty z X? Zawsze było ok, dzisiaj się nie odpalają, muszę kliknąć i wejść na X żeby zobaczyć.
 
Wam też się nie lądują te wstawiane twitty z X? Zawsze było ok, dzisiaj się nie odpalają, muszę kliknąć i wejść na X żeby zobaczyć.
Tak, wejdź w temat z błędami, ja też myślałem że to z mojej strony. Trzeba czekać bo newsów się nie da przeglądać w takiej formie.
 
IMG_20231216_185207_170.jpg
gra#m
 
Może Isamu wróci do freaków czy już #nikogo? :lol:

 
Może Isamu wróci do freaków czy już #nikogo? :lol:

Nikogo, tak samo jak Krycha UFC. We frikach szybko gwiazdy zostają zapomniane, a na ich miejsce setki chętnych.
 
Taki układ od strony organizacji jest dość ciekawy, triggerowanie Denisa zrobi wyświetlenia, gdyby Denis wyszedł zajechany do drugiej walki to jest większa szansa, że Natan coś trafi cepem, jak nie wyjdzie Denis, to Natan będzie gadał pół roku, że się obsrał. Zobaczymy dzisiaj, czy było warto to ustawiać w ten sposób.
 
Taki układ od strony organizacji jest dość ciekawy, triggerowanie Denisa zrobi wyświetlenia, gdyby Denis wyszedł zajechany do drugiej walki to jest większa szansa, że Natan coś trafi cepem, jak nie wyjdzie Denis, to Natan będzie gadał pół roku, że się obsrał. Zobaczymy dzisiaj, czy było warto to ustawiać w ten sposób.
mnie bardziej ciekawi ile sprzeda się wejściówek i ppv
 
Back
Top