Clout MMA

To będzie niewypał pod względem sprzedaży PPV, hajtowego zna każdy, ale kto dla niego kupi PPV, 5k jego znajomych z boiska max? To ma być kurwa walka wieczoru?

:juanlaugh: w połowie karty byłoby ok, a ten Batman to też coś czuję dużego grona odbiorców nie ma, to że kiedyś tam gdzie coś zagrał z orłem na piersi niczego nie zmienia, w sporcie drużynowym tylko wybitne jednostki przebijają się do świadomości tłumu, kimś takim jest Ronaldo, był Kobe Bryant, Hajtowy i Bartman napewno nimi nie są.

Widać że jakiś debil się tym teraz zajmuje a jego jedynym celem jest pranie pieniędzy.
Racja, Haiti czy Hajto jeden xuj … to nawet nie 5% tego Wiśniewskiego
 
PO CO TEN WRAK PIŁKARSKI WAŻNE ZE JAREK NINJA JEST
Przecież Jarek mówił że nigdy nie zawalczy we frikach i się nie sprzeda, jednym z argumentów był poruszany szacunek do sportowców którzy robią to całe życie, co się zmieniło przez te kilka miesięcy?
 
Racja, Haiti czy Hajto jeden xuj … to nawet nie 5% tego Wiśniewskiego
Jacka? Hajtowy może być bardziej sławny, ale jego fanbase jest nawet mniejszy od tego Wiśniewskiego co się w gangsterke zaczął bawić, gangstera by obejrzało 200 jego funfli na PPV a hajtowego zobaczy Borek z Koltoniem.
 
Tez patrzę w telefonie i są na samej górze.

IMG_20230713_081821.jpg
 
A to ciekawe.

Mateusz Skwierawski, WP SportoweFakty: Co pana skłoniło, żeby wejść do klatki MMA?

Tomasz Hajto: Dzwonili do mnie Kawulski i Lewandowski z KSW, z trzy lata temu. Miałem propozycje z Fame MMA, jeszcze z czegoś. Łamałem się, łamałem i w końcu złamałem
 
A to ciekawe.

Mateusz Skwierawski, WP SportoweFakty: Co pana skłoniło, żeby wejść do klatki MMA?

Tomasz Hajto: Dzwonili do mnie Kawulski i Lewandowski z KSW, z trzy lata temu. Miałem propozycje z Fame MMA, jeszcze z czegoś. Łamałem się, łamałem i w końcu złamałem
Tomek nie ma hajsu stąd to przełamanie, on nie zarabiał tak jak zarabiają dzisiejsi grajkowie a do tego uwielbia rozpierdalać pieniądze, to z KSW to już nawet dłuższa sprawa, bo Borek już z 5 lat temu się śmiał do Tomka w kontekście KSW.
Wogole jego walkę to powinien Kowal skomentować żeby było śmiesznie.
 
Tomek nie ma hajsu stąd to przełamanie, on nie zarabiał tak jak zarabiają dzisiejsi grajkowie a do tego uwielbia rozpierdalać pieniądze, to z KSW to już nawet dłuższa sprawa, bo Borek już z 5 lat temu się śmiał do Tomka w kontekście KSW.
Wogole jego walkę to powinien Kowal skomentować żeby było śmiesznie.
Wiadomo, że spłukany od lat. W trenerce i menandzerka nie wyszła, a tu wpadnie kilkaset tysięcy za 2 tygodnie treningu i walkę. Czuję, że parę wyjdzie do klatki.
 
Tomek nie ma hajsu stąd to przełamanie, on nie zarabiał tak jak zarabiają dzisiejsi grajkowie a do tego uwielbia rozpierdalać pieniądze, to z KSW to już nawet dłuższa sprawa, bo Borek już z 5 lat temu się śmiał do Tomka w kontekście KSW.
Wogole jego walkę to powinien Kowal skomentować żeby było śmiesznie.
U niego to był problem z hazardem... a wtedy to kasa leci mocnym strumieniem... :boss:

W 2003 roku miał zarobić w Schalke04
5,3 mln zł... co na tamte czasy było dużą kasą.
Screenshot_2023-07-16-19-05-45-495~2.jpg


 
U niego to był problem z hazardem... a wtedy to kasa leci mocnym strumieniem... :boss:

W 2003 roku miał zarobić w Schalke04
5,3 mln zł... co na tamte czasy było dużą kasą.
View attachment 72367

Zycie bywa przewrotne. 17 lat potem wisi/wisiał 200 tys niepełnosprawnemu zawodnikowi, ktorego trenował.
 
U niego to był problem z hazardem... a wtedy to kasa leci mocnym strumieniem... :boss:

W 2003 roku miał zarobić w Schalke04
5,3 mln zł... co na tamte czasy było dużą kasą.
View attachment 72367


Był w ten weekend nawet, raczej się nic nie zmieniło
 
Zycie bywa przewrotne. 17 lat potem wisi/wisiał 200 tys niepełnosprawnemu zawodnikowi, ktorego trenował.
Niech się pizga z tym niepenosprawnym o te 200 tysięcy.
 
Back
Top