Clout MMA

Oj aby nagle youtuberzy i instagramerzy się nie zdziwili jak po wypiciu herbatki z Czeczenami młodzi ludzie dostaną zawału -zawsze jest jakaś cena łatwej kasy :korwinlaugh:
Domyślali się, że coś jest nie tak ale nie sądzili, że będzie tak grubo.
Przecież te jutubowe pantofelki nie umieją używać mózgu - szybciej by zaczęli napierdalać, że to skutek hejtu i napierdalać gówno warte filmiki dla klików
 
Juras nas nigdy o nic nie prosił w kontekście moderacji. Nie wiem czemu tak ciężko niektórym zrozumieć, że mi osobiście po prostu przeszkadza żeby na forum które jest o MMA były takie chamskie pociski po ludziach z branży MMA.

Nigdy nie rozumiałem czemu ludzie tracą czas na hejtowanie w sieci :confused: Krytyka jak najbardziej ok, szyderka też spoko bo każdy lubi się pośmiać ale takie wysrywy o kondomach itd dla mnie to po prostu dno i sprowadzanie dyskusji do poziomu szamba. Sporo osób rezygnuje z dyskusji kiedy widzi takie rzeczy, wiem o tym bo niektórzy pisali mi na priv jak odchodzili z forum. Takie moje 5 groszy w temacie.
Trudno mi sobie wyobrazić, aby zwracał się z taką prośbą. Nie mniej widać podwójne standardy. Przy tematach o Francisie, gdzie wersji nazwiska Mokabente przewijają się dziesiątki, nie zauważyłem straży moralnej.

Napisz jednak inną wersję „Sure us” (umyślnie w innej wersji), to dość szybko wjeżdżają ostrzeżenia.
 
Trudno mi sobie wyobrazić, aby zwracał się z taką prośbą. Nie mniej widać podwójne standardy. Przy tematach o Francisie, gdzie wersji nazwiska Mokabente przewijają się dziesiątki, nie zauważyłem straży moralnej.

Napisz jednak inną wersję „Sure us” (umyślnie w innej wersji), to dość szybko wjeżdżają ostrzeżenia.
Automatycznie zmienia na Juras :rofl:
 
Ja pierdole. Obu lubię, ale widzę, że negatywny wpływ młodej dupy z 19+ na Piotrka jest silny
a jam wyjebane w obu. Smutne to że taki syf opakuja w socialowe sreberko i sprzedadzą za miliony monet więcej niż prawdziwi zawodnicy którzy wypruwają sobie flaki na matach i w klatkach i w ringach dostają za walki o kilkanaście poziomów wyżej. JEBAĆ TO SCIERWO

EDIT: JEszcze żeby to byli jacys mistrzowie w swoich dyscyplinach a nie taaakie miernoty... A no tak jakby byli mistrzami w swoich dyscyplinach to by nawet do tego syfu jednym okiem nie zajrzeli... Obrzydzaja mnie ludzie którzy sie tym jarają. HATFU!
 
Last edited:
a jam wyjebane w obu. Smutne to że taki syf opakuja w socialowe sreberko i sprzedadzą za miliony monet więcej niż prawdziwi zawodnicy którzy wypruwają sobie flaki na matach i w klatkach i w ringach dostają za walki o kilkanaście poziomów wyżej. JEBAĆ TO SCIERWO

EDIT: JEszcze żeby to byli jacys mistrzowie w swoich dyscyplinach a nie taaakie miernoty... A no tak jakby byli mistrzami w swoich dyscyplinach to by nawet do tego syfu jednym okiem nie zajrzeli... Obrzydzaja mnie ludzie którzy sie tym jarają. HATFU!
Przecież Żyła jest dwukrotnym mistrzem świata indywidualnie..
 
Skoki to tak niszowa dyscyplina, że na tle większości innych nie trzeba dużo, żeby zostać mistrzem świata. Żyła nie ma emerytury olimpijskiej, więc będzie musiał tyrać na skoczni do 40-tki i jeszcze dorabiać na boku w takich projektach jak freak MMA. No i jeszcze ta docu aktorka, która nieźle się przy nim lansuje i pewnie nie pogardzi dodatkową kasą.
 
5dda5800ab34c222db690f21881ecf2d09d323a804809745d48dff9a5e3aa815.jpg
 
Najman jest nie do zdarcia już 15 lat w tym biznesie frikokow i końca nie widać:waldeklaugh:
bo kuźwa klepać nie jak ten Muran, który traci resztki mózgu podczas walk -Najman jest bystrzejszy niż się wydaje

Bedę robił coś poważnego: nie muszę sprawdzić czy Czeczeni kogoś prześladuja :korwinlaugh:
 
Jeśli fonfaja to przegra to będzie kurwa całkowicie skończony, a nie zdziwię się jak przegra, to szczypiorek, Najman go wywróci z chujem w dupie. Zakończenie kariery w wieku 32 lat przez Andrzeja też śmierdzi jakimis problemami neurologicznymi, no cóż... Powodzenia.
 
Jeśli fonfaja to przegra to będzie kurwa całkowicie skończony, a nie zdziwię się jak przegra, to szczypiorek, Najman go wywróci z chujem w dupie. Zakończenie kariery w wieku 32 lat przez Andrzeja też śmierdzi jakimis problemami neurologicznymi, no cóż... Powodzenia.
105 kg waży obecnie. Marcinek nie ma szans żadnych.
 
105 kg waży obecnie. Marcinek nie ma szans żadnych.
Ale on ma budowę szkieleta a Marcinek buldożera, ja bym chciał by nejman dostał na cytryne ale poważnie i szczerze w to wątpię, tam będzie powtórka Najman vs Pudzian tylko że to Marcinek będzie kopał, a jak nie to go wywróci w pierwszych 30 sekundach walki, jak Andrzej go nie trafi na początku to nie ma opcji żeby wygrał z Marcinkiem po kilkuminutowej batalii w stójce bo poprostu do niej nie dojdzie, a ty jak to widzisz?
To że boks to rozumiem, ale masz świadomość że takiego Floyda Mayweathera to by najebał w klatce pisarz Hubert Lotta?
 
Ale on ma budowę szkieleta a Marcinek buldożera, ja bym chciał by nejman dostał na cytryne ale poważnie i szczerze w to wątpię, tam będzie powtórka Najman vs Pudzian tylko że to Marcinek będzie kopał, a jak nie to go wywróci w pierwszych 30 sekundach walki, jak Andrzej go nie trafi na początku to nie ma opcji żeby wygrał z Marcinkiem po kilkuminutowej batalii w stójce bo poprostu do niej nie dojdzie, a ty jak to widzisz?
To że boks to rozumiem, ale masz świadomość że takiego Floyda Mayweathera to by najebał w klatce pisarz Hubert Lotta?
Ale te porównania są kompletnie nie na miejscu. Marcin to zapasiony 45 latek, który dostał bęcki od Jóźwiaka, czy taksówkarza. Dostanie jedną bombkę i się złoży niestety w tej walce. Fonfara robi obóz normalnie i nawet chyba Arek Wrzosek poleciał do niego posparować. Bukmachersko bym obstawiał, że walka się skończy poniżej 60 sekund.
 
Ale on ma budowę szkieleta a Marcinek buldożera, ja bym chciał by nejman dostał na cytryne ale poważnie i szczerze w to wątpię, tam będzie powtórka Najman vs Pudzian tylko że to Marcinek będzie kopał, a jak nie to go wywróci w pierwszych 30 sekundach walki, jak Andrzej go nie trafi na początku to nie ma opcji żeby wygrał z Marcinkiem po kilkuminutowej batalii w stójce bo poprostu do niej nie dojdzie, a ty jak to widzisz?
To że boks to rozumiem, ale masz świadomość że takiego Floyda Mayweathera to by najebał w klatce pisarz Hubert Lotta?
Krecik tylko zwróć proszę uwagę, że zestawiasz spasionego niepełnosprawnego w klatce gościa z profesjonalnym sportowcem który samym tym może Najmana gasić w stójce lub nie dać się obalać dzięki pracy nóg.
 
O Jezus na takie coś trafiłem na YT: szkoda, że już nie ma tej organizacji. Polscy kibole zostali skopani przez Amerykanów

ZObaczyć taką walkę grupową na gali freakowej to byłoby coś
 
Ale on ma budowę szkieleta a Marcinek buldożera, ja bym chciał by nejman dostał na cytryne ale poważnie i szczerze w to wątpię, tam będzie powtórka Najman vs Pudzian tylko że to Marcinek będzie kopał, a jak nie to go wywróci w pierwszych 30 sekundach walki, jak Andrzej go nie trafi na początku to nie ma opcji żeby wygrał z Marcinkiem po kilkuminutowej batalii w stójce bo poprostu do niej nie dojdzie, a ty jak to widzisz?
To że boks to rozumiem, ale masz świadomość że takiego Floyda Mayweathera to by najebał w klatce pisarz Hubert Lotta?
Kurwa Najman zostanie zabity on dalej nie ma pojęcia o mma mimo ze siedzi w nim 15 lat prawie. Typ nie umie do dzisiaj obalac , bije cepy widocznie z kilometra , rusza sie jak parowóz. Fonfara wystarczy ze go drasnienie czyms i bedzie KO albo szikanie dq. Juz zreszta Laszczyk i Zadyma pokazali jak po miesiącu treningów rozwala się oferty, które trenują mma kilka lat.
 
Back
Top