Clout MMA

Prawda to, że Pudzianowi skończył się kontrakt z KSW czy fejk? Jeżeli rzeczywiście Czeczenom by się udało zakontraktować Pudziana i zestawić rewanż z El Tostem to będzie mocne posunięcie. Zrobią tym dużo szumu w mediach co przełoży się na sprzedaż PPV.
Udało mi się nagrać parę dni temu wywiad z Marcinem, dziś opublikowałem. Na koniec padło również pytanie z forum Cohones o Tomka Drwala. Panowie przypominam że to mój kanał, dając unlike nie dajecie Marcinowi tylko mi :korwinlaugh:
Ogólnie prywatnie Marcina da się lubić, zabawny gość, ciężki było z nim robić wywiad o marketingu, showbiznesie bo mocno odchodził od pytań i kierował je na inne tory. Wydaje mi się że mimo tego że zarabia pieniądze to ma świadomość jakim kosztem i jest mocno przewrażliwiony, każda krytykę odbiera jako atak i od razu kontruje. Tak też było z Tomkiem Drwalem, gdzie już nie dało się wytłumaczyć.

 
Udało mi się nagrać parę dni temu wywiad z Marcinem, dziś opublikowałem. Na koniec padło również pytanie z forum Cohones o Tomka Drwala. Panowie przypominam że to mój kanał, dając unlike nie dajecie Marcinowi tylko mi :korwinlaugh:
Ogólnie prywatnie Marcina da się lubić, zabawny gość, ciężki było z nim robić wywiad o marketingu, showbiznesie bo mocno odchodził od pytań i kierował je na inne tory. Wydaje mi się że mimo tego że zarabia pieniądze to ma świadomość jakim kosztem i jest mocno przewrażliwiony, każda krytykę odbiera jako atak i od razu kontruje. Tak też było z Tomkiem Drwalem, gdzie już nie dało się wytłumaczyć.


Czy zadałeś więcej pytań w stylu braci cohones ? Rozumiem, że trzeba szanować rozmówcę ale wiemy jak jest... bo nie wiem czy oglądać :)
 
Czy zadałeś więcej pytań w stylu braci cohones ? Rozumiem, że trzeba szanować rozmówcę ale wiemy jak jest... bo nie wiem czy oglądać :)
Pozwoliłem sobie na jedno z Tomkiem Drwalem, czemu zaczepia i chciałem wyjaśnić Marcinowi, że Tomek po zakończeniu kariery radzi sobie w życiu bardzo dobrze i jeśli chodzi o zasięgi na przykład swojego kanału to nie ma co narzekać, ale to pytanie rozsierdziło nam El Tostesterona :korwinlaugh: także zostawiłem to na koniec, bo tak jak mówisz nauczono mnie szanować rozmówcę :roberteyeblinking:
 
Owca podczas odcinka zapytał Piotra Jarosza żartobliwie, czy jakby dostał propozycję walki za milion złotych, 6 rund z Denisem Załęckim, czy by się zgodził. Jarosz ku zaskoczeniu Ekipy WK odpowiedział, że taka propozycja już padała.

Miałem propozycję i dokładnie z Denisem, ale nie za milion. Prawie pół bańki było. Stanęło na 400 tysięcy, ale mówię nie. Rzecz niemożliwa, nawet nie wiadomo za ile i odmówiłem. No ze względów wizerunkowych przede wszystkim, nie mogę jako sędzia robić takich rzeczy. […] Ja propozycję miałem na początku grudnia, a ta gala była 30 grudnia, w Warszawie, i walka wieczoru powiedzieli — powiedział Piotr Jarosz.

Dokładniej mowa tutaj o gali z 29 grudnia w warszawskim Studiu Polsatu, pod nazwą CLOUT MMA 3: Santa Clout. Ostatecznie do takiej walki nie doszło i ze słów Piotrka możemy wnioskować, że nigdy w oktagonie freakfightowym go nie zobaczymy. Głównie ze względów wizerunkowych, bo jak sam przyznał — jako sędziemu mu nie wypada, i na przyszłość mogłoby to mu zaszkodzić.
 

Natanek Marcoń (21 lat, 185 cm, ostatnio 101 kg) i nastoletnie chłopaczki, szkoda że do Denisa nie był taki odważny... :lol: w "pięciu" jak tam było ich tylko 4, i takich ok. +50 kg... "rywali" raczej dla Jasia Kapeli... a nie do 100 kg byka na koksie... trenującego MMA :confused:, wprawdzie słabego, ale się poczuł mocny...
:siara: :lol:
 

Natanek Marcoń (21 lat, 185 cm, ostatnio 101 kg) i nastoletnie chłopaczki, szkoda że do Denisa nie był taki odważny... :lol: w "pięciu" jak tam było ich tylko 4, i takich ok. +50 kg... "rywali" raczej dla Jasia Kapeli... a nie do 100 kg byka na koksie... trenującego MMA :confused:, wprawdzie słabego, ale się poczuł mocny...
:siara: :lol:

Jeszcze musiał im za to zapłacić pewnie
 
Jeszcze musiał im za to zapłacić pewnie
Ciekawe czy był by taki chojrak jakby 1 z tych chłopaków przyszedł z dużym ojcem wyjaśnić kozaka Natanka pogromcę Bagiety (71 kg) czy Hejtera (72 kg) :confused::lol:

:lol: tutaj z Szeliga (96 kg)

Ale to jest placek-wiatraczek... :hi: :confused:
 
Last edited:
Udało mi się nagrać parę dni temu wywiad z Marcinem, dziś opublikowałem. Na koniec padło również pytanie z forum Cohones o Tomka Drwala. Panowie przypominam że to mój kanał, dając unlike nie dajecie Marcinowi tylko mi :korwinlaugh:
Ogólnie prywatnie Marcina da się lubić, zabawny gość, ciężki było z nim robić wywiad o marketingu, showbiznesie bo mocno odchodził od pytań i kierował je na inne tory. Wydaje mi się że mimo tego że zarabia pieniądze to ma świadomość jakim kosztem i jest mocno przewrażliwiony, każda krytykę odbiera jako atak i od razu kontruje. Tak też było z Tomkiem Drwalem, gdzie już nie dało się wytłumaczyć.


Powiem tak, że z upływem czasu bardziej ludziom współczuję niż mam jakieś negatywne emocje. Chociaż za Słowika to jebać go...
Nie wierzę, że zarabianie w ten sposób nie ma mocnego negatywnego wpływu na psychikę. Pomijając fakt, że nawet zawodowi aktorzy mówią jak wcielanie się w niektóre role ryje banie np. Marek Konrad po Dniu Świra. A tacy Murańscy, Najmany Boxdele to amatorzy...
 
Powiem tak, że z upływem czasu bardziej ludziom współczuję niż mam jakieś negatywne emocje. Chociaż za Słowika to jebać go...
Nie wierzę, że zarabianie w ten sposób nie ma mocnego negatywnego wpływu na psychikę. Pomijając fakt, że nawet zawodowi aktorzy mówią jak wcielanie się w niektóre role ryje banie np. Marek Konrad po Dniu Świra. A tacy Murańscy, Najmany Boxdele to amatorzy...
Uważam podobnie, że nie jest tak że po nim to spływa. Jest już mocno przeczulony na swoim punkcie i każdą krytykę, odmienne zdanie odbiera jako atak na siebie.
 
  • Like
Reactions: AKK
Uważam podobnie, że nie jest tak że po nim to spływa. Jest już mocno przeczulony na swoim punkcie i każdą krytykę, odmienne zdanie odbiera jako atak na siebie.
Dokładnie. Te freaki to niby budowanie postaci jak w WWE ale tam na górze ktoś to kontroluje i tym koksom pierdoli się w głowie, ale nie tak jak freakom...
Długoterminowo jedyne osoby które zyskają to paru udziałowców freakowych organizacji i bandyci z wypranymi pieniędzmi.
Plus zawsze miło popatrzeć jak ośmieszają się raperzy, prawilniaki, kibole a zawodnicy Mma pokazują swoje ,,zasady"...
 
Pozwoliłem sobie na jedno z Tomkiem Drwalem, czemu zaczepia i chciałem wyjaśnić Marcinowi, że Tomek po zakończeniu kariery radzi sobie w życiu bardzo dobrze i jeśli chodzi o zasięgi na przykład swojego kanału to nie ma co narzekać, ale to pytanie rozsierdziło nam El Tostesterona :korwinlaugh: także zostawiłem to na koniec, bo tak jak mówisz nauczono mnie szanować rozmówcę :roberteyeblinking:
Kolego...
Pije sobie drinka i jem rosołek przed snem i cofam 3 raz co ten pies pierdoli.
Myślałem że mówimy o szacunku do ale bez jaj.
Niestety nie chce dej oglądać rozmowy, chociaż myślałem że będzie "interesujaco-rozmowa"...
 
To że tu jest gdzie jest wiadomo że ma więcej hajsu niż każdy z nas, ale przynajmniej każdy z nas ma godnośc.
I co powie ze jest jebanym półgłówkiem?
Wstyd marcin, jestes po prostu łakiem powoedz wprost, chyba że masz.hajs niż ktokolwiek może sobie wymarzynyc.
Słuchaj,,,
Honorowo
 
Daj znak mogę wystąpić kilka osób kogolwiekz.po prostu jestes ķurwa psem tylko powiedz ze nie jestes sportowcem i wspierasz innem :)
 
Słuchaj dalej i mam większe rozmyślenia... nie chce niech wypierdala.
Dobranoc Panią Kanowie, widzimy się.na live ;)
Z kolegą z wymiadu nie chce się umawiać... wszystko rozumiem, ale szanujmy się..
Pozdrawiam:)
 
Kolego...
Pije sobie drinka i jem rosołek przed snem i cofam 3 raz co ten pies pierdoli.
Myślałem że mówimy o szacunku do ale bez jaj.
Niestety nie chce dej oglądać rozmowy, chociaż myślałem że będzie "interesujaco-rozmowa"...
To że tu jest gdzie jest wiadomo że ma więcej hajsu niż każdy z nas, ale przynajmniej każdy z nas ma godnośc.
I co powie ze jest jebanym półgłówkiem?
Wstyd marcin, jestes po prostu łakiem powoedz wprost, chyba że masz.hajs niż ktokolwiek może sobie wymarzynyc.
Słuchaj,,,
Honorowo
Daj znak mogę wystąpić kilka osób kogolwiekz.po prostu jestes ķurwa psem tylko powiedz ze nie jestes sportowcem i wspierasz innem :)
Słuchaj dalej i mam większe rozmyślenia... nie chce niech wypierdala.
Dobranoc Panią Kanowie, widzimy się.na live ;)
Z kolegą z wymiadu nie chce się umawiać... wszystko rozumiem, ale szanujmy się..
Pozdrawiam:)
Wleciało coś grubszego na majówkę :awesome:
 
Back
Top