CLOUT MMA 3: Santa Clout – karta walk, transmisja

f9cc4acc97ee9cdfa809786fe7ee4a2dfe341e742eb0b2915a64cd08a1962337,w800.jpg
 
Maryla byla w Rzeszowie na juwenaliach w maju tego roku, na których byłem i wcale nie śpiewała z playbacku jak np. Zenek, ktory robi to CIAGLE od lat az sie rzygac chce
A kolega to jeszcze student... czy tylko przyszedł na koncert Maryli pośpiewać ..

:roberteyeblinking: :lol:
 
Marcin Siwy (25-0-1) rekord ładny zrobiony, ale nie spieniężony, a po ostatniej walce... remisie z Sokołowskim (09.22 r) bez walki, a teraz z Vasylem (1-0-1 boks) z (5-2 GROMDA) z byłym kickbokserem na dystansie 3x3... w CLOUT. :confused::boss:
Siwy (107-123 kg) vs Vasyl (77-95 kg)
Screenshot_2023-12-20-16-46-02-174~2.jpg

Tylko ten limit (77 kg) (wg. Tapology) to nie do zrozumienia dla obu, a dla Siwego nigdy...
:juanlaugh: :confused:
 
Tylko że Marylka to już od lat na koncertach wspiera się playback'em, 8.12 skończyła 78 lat, a głos jak z lat 70... no i wystąpi na Sylwestra w Zakopanym. A Najman to raczej nie będzie walczył z playbacku... :lol:

Przecież Najman też walczy z playbacku
 
O kurwa włączyłem na chwilę tą konferencję ahahha i ten Natan ucharakteryzowany na babe siedzi pośród tych kryminalistów Bu, zaleckiego i Labryga na telefonie i ten Natan wypala : jestem największym gitem z Was wszystkich, bo najwięksi mafiozi współpracują z policją, a ja współpracuje z policją cały czas ale oni się tam gotują ahahahaha
 
O kurwa włączyłem na chwilę tą konferencję ahahha i ten Natan ucharakteryzowany na babe siedzi pośród tych kryminalistów Bu, zaleckiego i Labryga na telefonie i ten Natan wypala : jestem największym gitem z Was wszystkich, bo najwięksi mafiozi współpracują z policją, a ja współpracuje z policją cały czas ale oni się tam gotują ahahahaha
I zajebiście, jechać tych gangusow. Przychodzi taki pajac i ciśnie ich do spodu, a ci mogą mu na chuja skoczyć.
 
I zajebiście, jechać tych gangusow. Przychodzi taki pajac i ciśnie ich do spodu, a ci mogą mu na chuja skoczyć.
Piękne to jest, jak oni serio traktują te całe gitowanie i podwórkowe zasady, a prawda jest taka jak powiedział ten Natan poważni gangsterzy współpracują z policją i zgłaszają konkurencję na bieżąco…baaa nawet swoich byle tylko dalej pływać na wierzchu
 
Wychowawczy.


O kurwa włączyłem na chwilę tą konferencję ahahha i ten Natan ucharakteryzowany na babe siedzi pośród tych kryminalistów Bu, zaleckiego i Labryga na telefonie i ten Natan wypala : jestem największym gitem z Was wszystkich, bo najwięksi mafiozi współpracują z policją, a ja współpracuje z policją cały czas ale oni się tam gotują ahahahaha

Zrobiłby zajebistą akcję jakby po tym liściu zadzwonił ze studia na policję i powiedział, że został pobity, ma mnóstwo świadków i dowody, bo wszystko jest nagrane. Denis chyba ma zawiasy :beczka:
 
Back
Top