Wyniki CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs Załęcki - wyniki gali

transmisja na youtube to chuj - ppv juz nie dziala. co bedzie na omielanczuk - zalecki - nie wiem, choc sie domyslam
 
Karwat jaki frajerski numer odjebał na początku walki hahahahahahaahhahhhhaaaaaaaaaaaaaaa. TFUUUUUUUU
Musze przyznać, że mnie zaskoczył. Nie przystoi takie zachowanie. Zwłaszcza, że przed walką okazywali sobie szacunek.
 
Ten ziomuś z Poznania, Karol Matuszczak niestety nie nadaje się do komentowania freakow, on za bardzo rozciąga swój komentarz pod takie walki, na zawodowych było dosyć słabo a gdzie przy takich dynamicznych zwłaszcza że połowa karty to praktycznie stójka sama a pan Karol to się zna na szarpaniu w kimonach.
 
Musze przyznać, że mnie zaskoczył. Nie przystoi takie zachowanie. Zwłaszcza, że przed walką okazywali sobie szacunek.
Jak zajebali misia to mógł wtedy z tym prostym wchodzić a nie jeszcze piątkę klepać, frajerski numer i tyle.
Ja bym po walce nie podał ręki mimo wcześniejszego szacunku.
Ten Karwat to taki typ się okazało teraz, co w klubie wali jakiegoś leszcza w łeb od tyłu z partyzanta bo my lakierki zarysował.
 
Ten ziomuś z Poznania, Karol Matuszczak niestety nie nadaje się do komentowania freakow, on za bardzo rozciąga swój komentarz pod takie walki, na zawodowych było dosyć słabo a gdzie przy takich dynamicznych zwłaszcza że połowa karty to praktycznie stójka sama a pan Karol to się zna na szarpaniu w kimonach.
Ja go wolę od tych drących mordę pedałów - Hieny i Durniaka
 
Ale ten Karwat to kurwa stypiarz, później pewnie będzie się cieszył debil ze przeleżał na przeciwniku cała walke
 
Ten ziomuś z Poznania, Karol Matuszczak niestety nie nadaje się do komentowania freakow, on za bardzo rozciąga swój komentarz pod takie walki, na zawodowych było dosyć słabo a gdzie przy takich dynamicznych zwłaszcza że połowa karty to praktycznie stójka sama a pan Karol to się zna na szarpaniu w kimonach.
Nie zgadzam się. Według mnie Karol Matuszczak to najlepszy komentator we freakach
 
Nie zgadzam się. Według mnie Karol Matuszczak to najlepszy komentator we freakach
Każdy ma prawo do swojego zdania, może później się przekonam, a mógłbyś przypomnieć które galę konkretnie frikowe pan Karol komentował?
 
Back
Top