Wyniki CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs Załęcki - wyniki gali

No to już wiemy że Dawid to największy zmarnowany talent polskiego MMA. Ten gość ma naprawdę kurwa dar z nieba jeśli to prawda że tak późno zaczął trenować, sterydy robią swoje ale to nie zmienia faktu że ma to coś, jest błysk, gabaryt, wszystko.
 
Ostatnio łeb sobie rozjebalem o zlew jak podnosiłem głowę zbierając okruchy z ziemi ale mam nadzieję że to nie było mocne uderzenie i mi się spowrotem nie przestawi na złe tylko se skórę rozciąłem na rogu.
Masz zlew oprawiony skórą?
 
No to już wiemy że Dawid to największy zmarnowany talent polskiego MMA. Ten gość ma naprawdę kurwa dar z nieba jeśli to prawda że tak późno zaczął trenować, sterydy robią swoje ale to nie zmienia faktu że ma to coś, jest błysk, gabaryt, wszystko.
tylko kto by wtedy stręczył kobiety i spełniał się jako paser gdyby oddał się MMA w całości
 
Ale to kurwa beka - znajomy mi wysyła screen, że zapłacił i od 5 minut walczy ze streamaem

*net światłowód 1.5GB
*chłop z IT
*PPV za 45pnl XD

Wrzucam screena od ziomka co zapłacił - nawet mi go nie żal.

View attachment 82365
Niech znajomy się nie martwi pewnie dostanie gratisowe ppv na Clout MMA 3.... Tak w ogóle ktoś mi powie po cholerę Fortuna ma niby live tej gali skoro non stop są wstrzymane kursy jak walka trwa?
 
Bez kitu, tyle wystarczy dzisiaj gimbusiarni.
Straszne to jest.
z ekipą nie raz dojeżdzał ludzi w kilku tylko stary to akurat ma tyle w głowie by publicznie grać normalnego a synek pojebus odsiedzial 9 miesięcy i pojebało się w głowce by grać gangusa, Tatuś waży słowa i ludzie go widzą jako ,,fajnego'' a to kawał kurwy i patola
 
z ekipą nie raz dojeżdzał ludzi w kilku tylko stary to akurat ma tyle w głowie by publicznie grać normalnego a synek pojebus odsiedzial 9 miesięcy i pojebało się w głowce by grać gangusa, Tatuś waży słowa i ludzie go widzą jako ,,fajnego'' a to kawał kurwy i patola
Pasierb, to nie jego biologiczny syn
 
dalej nie rozumiem tego bolu dupy o to ze ktos zaplacil 45 zl - az tak biedni/niedojebani jestescie? xd logout, bo tu kurwa same prawdziwki prawdziwsze od najprawdziszego penisa zaleckiego
 
z ekipą nie raz dojeżdzał ludzi w kilku tylko stary to akurat ma tyle w głowie by publicznie grać normalnego a synek pojebus odsiedzial 9 miesięcy i pojebało się w głowce by grać gangusa, Tatuś waży słowa i ludzie go widzą jako ,,fajnego'' a to kawał kurwy i patola
Mordo, ale ja to wiem.
Od początku mi gość śmierdział obłuda (w sensie ta jego kreacja medialna na wyluzowanego, spoko gościa z zasadami)
 
Back
Top