Wyniki CLOUT MMA 1: Fonfara vs Najman – wyniki gali

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Najlepsza polska dziennikarka MILF 40+ pizga się z młodym 16 czy 18 letnim kurwiszczem co obciągał Danielowi Magicalowi.


To sie kurwa nie dzieje - ja przyjąłem dopiero 0.25l gorzoły.

MILF rozkurwi siksę.
 
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Najlepsza polska dziennikarka MILF 40+ pizga się z młodym 16 czy 18 letnim kurwiszczem co obciągał Danielowi Magicalowi.


To sie kurwa nie dzieje - ja przyjąłem dopiero 0.25l gorzoły.

MILF rozkurwi siksę.
Chuja rozkurwi. Całe Las Vegas dopinguje Nikite. Obok mnie w kasynie nawet Lebron James ogląda na telefonie.
 
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Najlepsza polska dziennikarka MILF 40+ pizga się z młodym 16 czy 18 letnim kurwiszczem co obciągał Danielowi Magicalowi.


To sie kurwa nie dzieje - ja przyjąłem dopiero 0.25l gorzoły.

MILF rozkurwi siksę.
Ciągle się zastanawiam czemu te mendy z onlyfansów i inne laski nie konfrontują się w kisielu bez uderzeń tylko tłuką się po papie i pokazując symulacje tanca godowego pawianów.
 
Jest i ona, lambadziara która nie wiedziała z kim prowadzi wywiad, jej pytania były tak odklejone od przeprowadzonych interwencji, że została określona ironicznie per "najlepsza polska dziennikarka"
Kurwa który zweszyla hajs na syulajech przez only fans.
Jak można szanować kogoś takiego i kibicować mu?
Ta druga pizda nie jest lepsza, ale trochę rozwagi mordeczki.
Oni wszyscy tam w show biznesie to kurwy
 
Ciągle się zastanawiam czemu te mendy z onlyfansów i inne laski nie konfrontują się w kisielu bez uderzeń tylko tłuką się po papie i pokazując symulacje tanca godowego pawianów.
:Duke3d:
Taki zawodnik przeciętny w PL może pomarzyć o tym co te pizdy zarobią
Sam zaraz zobaczysz co tu się odjebie
 
Kamerzysta zboczuszek, obleciał ją z góry na dół i szybko uciekł ze stópek, żeby się nie zapatrzyć
 
Back
Top