Wyniki CLOUT MMA 1: Fonfara vs Najman – wyniki gali

Niby wiadomo było, że Najman od razu ruszy
niby wiadomo było że Fonfara możliwe że wyłapie jakiegoś cepa, bo zlekceważy Najmana ale nic mu się nie stanie
ale i tak jestem pod wrażeniem jak mało ciosów wyłapał Najman w parterze -chociaż trzeba przyznać, że Najman tym razem nie zdążył klepać zanim mu się stała krzywda :korwinlaugh:

Ten człowiek chciał walczyć z Adamkiem :waldeklaugh:
 
Niby wiadomo było, że Najman od razu ruszy
niby wiadomo było że Fonfara możliwe że wyłapie jakiegoś cepa, bo zlekceważy Najmana ale nic mu się nie stanie
ale i tak jestem pod wrażeniem jak mało ciosów wyłapał Najman w parterze -chociaż trzeba przyznać, że Najman tym razem nie zdążył klepać zanim mu się stała krzywda :korwinlaugh:

Ten człowiek chciał walczyć z Adamkiem :waldeklaugh:
Nie gadaj, bo pierwszy raz od lat miał rozcięcie na japie. Wcześniej zero, nawet siniaka.
 
Gala Glut MMA bez większych niespodzianek. Gówniana jak na gówno przystało, można się rozejść.
Tu gówniane było wszystko od samego początku, włodarze, zawijanie zawodników dzień przed galą, nie działająca transmisja PPV, studio... ::clintdis:: mimo to moja stara kupiła na to PPV, nie wiem co się z nami dzieje :siara:
 
Pojedynków nie ma co komentować, bo już wszystko napisane, natomiast dwa moje spostrzeżenia.

1. Mały Torwar i tak miał mnóstwo pustych miejsc. Chyba słabo poszły bilety.

2. Przez te problemy techniczne, na początku wszyscy oglądali na YT i było 250k widzów, a w to wchodzili ci z PPV, ci którzy później idą na darmowe strimy i ci którzy obejrzą darmowe walki i nie oglądają dalej. Z tego estymuję, że realna sprzedaż PPV to była coś między 100k a 150k. Pierdolenie FAME, że oni robili rekord 500k PPV to bajki, myślę, że rekord to był 300k co i tak jest świetnym zarobkiem. Friki albo już mają spadki albo są jeszcze przez chwilę na szczycie i zaczną się spadki, nie ma tu już wzrostów i nie utrzymają tego przez kolejne 5 lat, bo takie rzeczy się szybko nudzą, zwłaszcza dzieciom.
 
Denis to syn Najmana

Ale myślę że jakby ściągnęli Paulete ze słonecznej Portugalii to Hajto by wyszedł do niego.
Do Paulety (50 lat, 180 cm) to mówił że wyszedłby nawet za darmo... :boss: :lol:
Hajto (51 lat, 192 cm) mniejszy Portugalczyk, w podobnym wieku i zadra w sercu od 21 lat ...
 
Podsumowanie gali.

Sportowo dno dna i ora po dnie - teraz jestem przekonany, że KAŻDY sportowiec- nawet chodziarz - rozpierdala freak jak gówno - chyba za mocno pociśnięte po chodziarzach - skoro 30-kg lżejszy piłkarz III-ligi prawie zabił Pudziana mając 18h na przygotowanie po wypitym pępkowym. Chodziarz by tą kurwę khadyrowską "szalonego reporera" zrobił w rundę - czemu ten reporter jest "szalony"dlatego,że wylizuje rowa khadyrowowi jak @Dominik Durniat ?

Produkcyjnie napisać AMATORKA to mało - znajomi oglądający to ścierwo z linka @PIR, którzy za to zapłacili XD. Ziom dzięki bo uratowałeś wieczór ludziom, którzy zapłacili za ten szrot 40pln i heh - sprawdzili bebechy, i wiedzą, że trzeba wcisnąć F5.
 
Back
Top