Civil War na Wyspach Brytyjskich

Przyda się taki temat, bo jest potencjał.
Ty debilu pospolity, wstydu kurwa nie masz

Screenshot_20260612_223408_Samsung Browser.jpg

:kis:
 
@Dzihados BASTA!!!
Wasz redaktor (były, niedoszły, aktualny-już się w tym pogubiłem) ma mały problem.
Całkowicie mu już odjebało.

Najpierw sam się wysprzęglił, że on to zelazny, teraz założył kolejny temat w którym sam ze sobą pisze.

Co następne? Wojna domowa w Polsce? I tweety jak herbatniki się pod Żabką napierdalają?
Nie szkoda Ci miejsca na dysku na to gówno?
 
@Dzihados BASTA!!!
Wasz redaktor (były, niedoszły, aktualny-już się w tym pogubiłem) ma mały problem.
Całkowicie mu już odjebało.

Najpierw sam się wysprzęglił, że on to zelazny, teraz założył kolejny temat w którym sam ze sobą pisze.

Co następne? Wojna domowa w Polsce? I tweety jak herbatniki się pod Żabką napierdalają?
Nie szkoda Ci miejsca na dysku na to gówno?
Daj mu ignora, z Twojej perspektywy to jak ban :mamed:
 
[
Co następne? Wojna domowa w Polsce? I tweety jak herbatniki się pod Żabką napierdalają?
Nie szkoda Ci miejsca na dysku na to gówno?


Polacy to pizdy. Nawet nie było dobrej zawieruchy jak Wenezuelczyk zabił Toruniankę.

Ale jakby ktoś zabił jakiegoś influ śmiecia jak Latwogang lub Bagiego to TVN 24 robiłby wydania specjalne a Lewandowski wpłacił rodzinie 12 mln.
 
Czyli jesteś pizda.
Dlaczego ty nie zareagowałeś?
Czekasz, aż ktoś za Ciebie to zrobi?

Przecież ty nawet nie miałes jak przyznać się tutaj do własnego konta, a piszesz o jakichś burdach :DC:


A co miałem wywołać powstanie w Toruniu?

W takich rzeczach działa impuls i Wielka ekipa sama się zbiera automatycznie.

W Polsce zarezerwowane tylko na internetowe ciotki ostatnio.


Tutaj doszło do takiego kuriozum że nawet mają medialną gale Złote Antosie.
 
Back
Top