Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

powodzenia w czyszczeniu sw. jakies dobre tricki na material ten znajdz lepiej. :C



przecena dobra.
 
No zamszyk sie ciezko czysci ale juz mialem z 2 pary zamszowych butow i dawalem rade. Przed 1 uzyciem trzeba preparatem popsikac zeby buty nie przemakaly, a pozniej tez sa specjalne spraye i szczoteczki do zamszu. Jak chcesz zeby skora w innym kolorze niz czarna ladnie wygladala tez musisz sie napracowac ;).
 
http://www.bgctextylia.sklepna5.pl/nowosci.php



http://www.bgctextylia.sklepna5.pl/kat/1/t-shirt.html



coś dla fanów Bonusa:-)
 
Ktoś napisał Mizuno i Asics. A ja polece Nike. Moje pierwsze bodajże Air zoom moire przebiegały z 7 lat na sucho mokro w śniegu. Teraz mam od pół roki Lunary i są super. Maratonik w nich przebiegłem i się w nich przygotowywałem , szczerze polecam i nic Nike-om nie można zarzucić.



aa7fac3c3f678a150af89340a1408a27.jpg




A jeśli chodzi o ECCO mega firma jak dla mnie. Tylko kupować na przecenach bo takto drogo a wyłapać można połowe taniej. Mam kozaki już 4 lata Ecco Vasto ( w tym przez pierwsze 2 lata mało o nie dbałem niestety :/ ) ale bardzo dobrze się trzymają. Teraz kupiłem sobie Ecco Birmingham na przecenie i nie wydają mi sie emeryckie.







7957696-1-1-0-ecco-birmingham-botki-brazowy-ec112c015-702.jpg




20335-70653-product_original-ecco-birmingham-631024-1-black.jpg
 
Ja mam inne doświadczenia z firmą Ecco,buty kupione na wyprzedaży po roku po prostu się rozpadły.Podobnie kiepskie doświadczenia mam ze skądinąd znaną w kręgach turystycznych firmą La Sportiva.Polecić za to mogę buty od Riekera
 
Jak po roku Ci się rozpadły buty Ecco to trzeba było reklamować. Ja raz trafiłem na jakąś wadliwą parę i chcieli oddać mi pieniążki bez problemów ale wolałem taki sam model bo mnie się podobały.
 
SW, 380 zł? Za 380zł babcia mi rok temu kupiła takie AirMaxy i bardzo dobrze się trzymają, są wygodne :)



27287.515605.Z.nike-nike_air_max_coliseum_racer_obsidian_team_orange_dark_grey_white.JPG
 
Ogólnie złowił ktoś jakąś promocję na Air Maxy, Jordany, Dunki czy coś w necie? Tylko oryginalne oczywiście :-)
 
Niedawno airmaxy były za 200 zł w jakimś sklepie na necie, ale jakim to za chuj sobie nie przypomnę
 
Orientuje sie ktos moze gdzie dostane taka koszulke ?


http://fighterxfashion.com/clinch-gear-dan-henderson-ufc-139-walkout-shirt/


Kiedys widzialem na allegro jedna ale juz nie ma :(
 
Wiecie moze gdzie dostane saszetke pitbulla z mozliwoscia wysylki za granice?



Pozdrawiam
 
Pany czy jest gdzieś na Mazowszu oprócz Warszawy sklep stacjonarny z ciuchami Pitbulla, ewentualnie czy może są gdzieś te ciuchy w Olsztynie ? Po powrocie na urlop do PL chciałbym zakupić sobię wiosenną kurteczkę z nowej oferty jednak najpierw chciałbym to zamierzyć przed zakupem żeby później nie wyglądać w tym jak łachman albo zwyczajnie zobaczyć czy mi pasuje. Ktoś coś wie ?
 
Pany potrzebuje koszulkę/rasguard z półgolfem ale z ktrótkim rękawem lub bez rękawów coś w tym stylu, tylko to jest kolekcja ColdGear czyli utrzymywująca ciepło a ja wolałbym typu HeatGear. Czyli w skrócie ma być z półgolfem ale nie ocieplająca :P



pol_pl_Polgolf-sportowy-UNDER-ARMOUR-COLDGEAR-SHORTSLEEVE-COMPRESSION-MOCK-2262_1.jpg
 
pol_pm_Buty-Adidas-Dragon-4721_1.jpg




Co sądzicie o tych butach? Mój dzisiejszy nabytek. Ktoś miał może? Solidne?



Trochę lipa bo trzeba było zabulić 300 w CitySporcie, a w necie widziałem chodzą nawet po 150 zł tylko że kajaka 48 nigdzie nie ma w necie w atrakcyjnej cenie.



Ogólnie w tak dużych rozmiarach wybór prawie żaden :( Byłem w Factory i CH Targówek. Oczywiście mówię o cenach rozsądnych do 300 zł.
 
31cm wkładka to minimum u mnie ;d



Powiem Ci tak, nie lubię tego typu butów (za kostkę, czy pod samą kostkę czy jak to tam nazwać). Miałem właśnie dzisiaj też takie jedne Pumki w Factory troche podobne do tych kształtem tylko czarne akurat w moim rozmiarze też były (ale ich głównych plusem była cena, 169) ale jak zobaczyłem Dragony w City to sie nie wahalem :P
 
A ja właśnie jeszcze nigdy w takich nie śmigałem i chcę spróbować.
 
Ja tamte przymierzyłem to dziwnie się w nich czułem ;D Jakoś tak inaczej niż zwykle i trochę niewygodne były może dlatego że pierwszy raz takie miałem na nogach. Ale dobrze że udało się coś upolować bo bym się wkurwił jechać 70km do Wawy żeby nic nie kupić :)
 
Ogólnie adidasy z serii originals to mój styl, ale ja uznaje tylko skórę naturalną, nie lubię zamszu. Mrfreakz, myślałem, że Ty może z moich okolic Targówka :-) Ps. mój kajaczek tylko 29.5 cm :-)
 
Miałem prawie identyczne Pumy i tylko na achillesie mi się przetarły ale to chyba dlatego, że nie wiążę butów, ogólnie nie do zajechania :-) Ja w tym tygodniu kupiłem takie: (ogólnie nie mój gust, ale są nieziemsko lekkie i wygodne) a tramki Converse już miałem chyba każdego typu i koloru :-)



2c7b52fcc85d0bf481cd9b568e301345-medium.jpg
 
Polecam casualowe butki adidasa.



Adidas Samba:



adidas-samba-black[1].jpg








Adidas Beckenbauer:



adidas-beckenbauer-allround-obuwie-sportowe-7_0_b.jpg
















Ja swoje Samby mam już ponad dwa lata i są w idealnym stanie, a chodzę w nich prawie wszędzie. Buty nie do zdarcia, naprawdę.



Ogólnie jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące angielskiego casualu to z chęcią coś podpowiem. :-)
 
North Face świetne buty do treckingu. Te wyglądają na b. wygodne do codziennego latania.



Do chłodniejszego treckingu ma takie (down). Wodę i śnieg mam, że tak powiem "w dupie":)



i-crispi-traccia-gtx-buty-trekkingowe.jpg
 
Back
Top