Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Worldbox ma sklepy stacjonarne, raczej się w takie rzeczy nie bawią. Od lat współpracują też z rożnymi punktami.
 
akurat nie ma tych co mi sie widzą, druga sprawa musze najpierw gdzies jordany przymierzyc, bo nie wiem jak mi wypadają...

To lepiej sobie konkretny model ogarnij bo jest spory rozstrzał.
Nike.com ma darmowe zwroty wiec nie ryzykujesz zamwiajac 2 pary i ta nie pasujaca zwracasz.
 
To lepiej sobie konkretny model ogarnij bo jest spory rozstrzał.
Nike.com ma darmowe zwroty wiec nie ryzykujesz zamwiajac 2 pary i ta nie pasujaca zwracasz.

Nawet na stronie nike jak jakies mi się podobają to "brak w magazynie" a w Bydgoszczy ciężko znaleźć duży wybor Jordanow, 2, 3 pary i tyle. Nic przymierze gdzies jedne i chyba tak zamowie przez neta jak jakies fajne znajde.
 
Polecam jakościowo dużo lepsza od Wólczanki/Vistuli. Jedynym minusem jest strasznie konserwatywny krój. Koszule sa dobre jakościowo, ale preferuje nad nie Lamberta ( dużo lepiej się prasują).

Dla mnei konserwatywny kroj to duzy plus :) Zrobilem juz tam pierwsze zakupy, bo widze ze taniej niz w Vistuli, a kroj bardziej mi pasuje (konserwatywny), mam nadzieje ze jakosc dobra :)
 
Dobrze, że nie pikowana, bo obciach. Granatowa pikowana kurtka - pracownik niższego szczebla na Mordorze.
Są ładne, szkoda, że stały się modne. Od dwóch lat zakładam okazjonalnie, bo prawie każdy taką ma i czuję się niekomfortowo.
 
Są ładne, szkoda, że stały się modne. Od dwóch lat zakładam okazjonalnie, bo prawie każdy taką ma i czuję się niekomfortowo.
Jak kupiłeś 2 lata temu to jesteś trendsetterem. Rok temu podążasz za tłumem, a jak w tym roku to lepiej kup sobie dobry dres.
 
Jak kupiłeś 2 lata temu to jesteś trendsetterem. Rok temu podążasz za tłumem, a jak w tym roku to lepiej kup sobie dobry dres.
Chyba nawet 3 lata temu. Kupiłem dzięki wpisom Mr. Vintage na blogu, gdy jeszcze nie był tak komercyjny i miał stary layout. Zawsze pałałem miłością do kurtek typu husky, zazdrościłem jej dziadkowi. Kupiłem, pochodziłem rok, a potem nagle wszyscy zaczęli je nosić, więc zakładam jedynie okazjonalnie, w ramach sentymentu.
 
Chce ktoś kupić nową koszulkę Manto?
eng_pl_MANTO-t-shirt-GALAXY-black-861_7.jpg


rozmiar L. Nówka sztuka z metkami i w folii. Cena to 30zł + koszt wysyłki.
 
Wie ktoś czy taka koszulka nike "Bones Owns" jest osiągalna w jakimś polskim sklepie internetowym bo nie jest to świeży model i szukałem na necie i nic na ebay za 150$ sprzedają to porażka jakaś. Bardzo mi się podoba ta kolorystyka. Coś mi się kojarzy, że Jones jakiś czas temu miał jeszcze taką podobną koszulkę ale od reeboka
o tą z nike mi chodzi :)
Nike-JBJ-Jon-Bones-Jones-Owns-Shirt-Black.jpg
 
Last edited:
Wie ktoś czy taka koszulka nike "Bones Owns" jest osiągalna w jakimś polskim sklepie internetowym bo nie jest to świeży model i szukałem na necie i nic na ebay za 150$ sprzedają to porażka jakaś. Bardzo mi się podoba ta kolorystyka. Coś mi się kojarzy, że Jones jakiś czas temu miał jeszcze taką podobną koszulkę ale od reeboka
o tą z nike mi chodzi :)
Nike-JBJ-Jon-Bones-Jones-Owns-Shirt-Black.jpg
Myślę, że sposób "rozwiązania" przez Nike kontraktu spowodował wycofanie koszulek z oficjalnej sprzedaży. Pewnie znalazłbyś jakieś nieoficjalne sklepy z ciuchami Nike, które kupują od nich ciuchy przez jakiegoś pośrednika i nie mają obowiązku zwrotu wycofanych towarów. Ale raczej prędzej secondhandy z ebaya.
 
Trochę mnie zdziwiłeś, brałem L u nich od zawsze, waga na roztrenowaniu 94-95 kg i 189cm wzrostu:joe:
 
Back
Top