Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Szukam za to innych butów, które kiedyś miałem, ale chyba teraz już ich nie produkują. Nike BRAZEN.

1_1_10113186.jpg


Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Co się w ogóle z nimi stało?

Dla mnie spoko. Kiedyś Puma miała podobny model.
 
396954.jpg


Wciągnąłem dzisiaj takie flysteppery 2k3 po pięknej cenie. :)

Szukam za to innych butów, które kiedyś miałem, ale chyba teraz już ich nie produkują. Nike BRAZEN.

1_1_10113186.jpg


Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Co się w ogóle z nimi stało?

Moze byc problem.To SB byly chyba ?

Sprawdzales Blazer albo hi topy Stan Smith ?
 
Tak, SB. Co myślisz czempion o tych flystepperach?

Wiesz, jak masz je z czym nosic to git.Ja bym nie mial :)
Nie wiem czy mam jakas pare ktora zostala zaprojektowana po 2000 roku . Starosc nie radosc.

Chociaz jak pisalem-nike sock dart ostatnio mnie zaimponowal bardzo. Na nodze spoko to wyglada.
 
[QUOTE


Tak -widzialem cale zielone.Moja reakcja na zdjecia byla taka sama. Jednak calkiem inaczej na zywca. Fajny,letni but.

Ok, jestem w stanie sobie wyobrazić taki but, gdybym miał krótkie spodenki, ale przy długich spodniach, to już zajeżdża dresiarską fanaberią.

EDIT: Można samemu sobie dobrać kolor dla danego elementu buta. Zajebista opcja.
 
Ok, jestem w stanie sobie wyobrazić taki but, gdybym miał krótkie spodenki, ale przy długich spodniach, to już zajeżdża dresiarską fanaberią.
O to mi chodzi wlasnie.Bardzo czesto nie do konca chodzi co ale z czym.

Nike Id zawsze na propsie
 
Czy Zalando i Nike dają jakieś rabaty za większe lub regularne zakupy u nich. Zalando co prawda dało mi jednorazowe 15% przypisane do konta ale za to ,że wysłali mi inny towar.
 
Czy Zalando i Nike dają jakieś rabaty za większe lub regularne zakupy u nich. Zalando co prawda dało mi jednorazowe 15% przypisane do konta ale za to ,że wysłali mi inny towar.
wątpię, na Nike'u ciągle są jakieś promocje typu 50% więc próbuj - o stałych rabatach nie słyszałem
na zalando też czasami jakieś 5 czy 10 wisi
 
wątpię, na Nike'u ciągle są jakieś promocje typu 50% więc próbuj - o stałych rabatach nie słyszałem
na zalando też czasami jakieś 5 czy 10 wisi
Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli dodatkowe kody rabatowe za regularne lub większe (kwotowo) zakupy u nich.
No dobra a teraz powiedz mi z kim pisze bo się zakręciłem.
 
Jak będziecie grzeczni to mogę spróbować zmotac z 10\15 kodów na jakieś 15% na Zalando.
 
Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli dodatkowe kody rabatowe za regularne lub większe (kwotowo) zakupy u nich.
No dobra a teraz powiedz mi z kim pisze bo się zakręciłem.
na Nike'a możesz kupić kody Pulse za kilka $, dają chyba zniżkę 30%? nie wiem, jakoś tak
;) Kees z tej strony, może ktoś z użytkowników mnie pamięta, bo ostatnio rzadko się udzielałem w komentarzach. Powracam w nowej roli ;p
 
na Nike'a możesz kupić kody Pulse za kilka $, dają chyba zniżkę 30%? nie wiem, jakoś tak
;) Kees z tej strony, może ktoś z użytkowników mnie pamięta, bo ostatnio rzadko się udzielałem w komentarzach. Powracam w nowej roli ;p

na nike te kody za 40 zł wyrwiesz i działają na prawie wszystko ( na Jordany już nie :(
 
@aqua jako jedyny polubił to mam dla Ciebie kody -15% przy zakupach powyżej 300zl ważne do 31.03 (nie dotyczy przesyłki ekspresowej, kart upominkowych i niektóre marki mogą nie być objęte).
 
@aqua jako jedyny polubił to mam dla Ciebie kody -15% przy zakupach powyżej 300zl ważne do 31.03 (nie dotyczy przesyłki ekspresowej, kart upominkowych i niektóre marki mogą nie być objęte).
jak to zdobywasz ? Mi dała 15 % Pani z obsługi gdy przysłali mi inny towar.
 
jak to zdobywasz ? Mi dała 15 % Pani z obsługi gdy przysłali mi inny towar.
Za drugim razem jak sie jebno jest +10, a trzecim znow + 15.Udalo mi sie skore kiedys kupic 40 pro taniej.Ale co sie nawkurwialem to moje.
 
Za drugim razem jak sie jebno jest +10, a trzecim znow + 15.Udalo mi sie skore kiedys kupic 40 pro taniej.Ale co sie nawkurwialem to moje.
W moim przypadku zrobili to celowo i jeden produkt był inny a reszta ok. Ja byłem niemiły i powiedziałem "czego spodziewać się po Niemieckiej firmie" :mamed: myślałem , że dziewczyna rzuci słuchawką a ona mi 15 %. Potem żałowałem i miałem wyrzuty sumienia , przecież ona niczemu nie winna.
Gdybyście za d mieli jakieś 15stki %:fjedzia: to chętnie przyjmę jedną.
 
W moim przypadku zrobili to celowo i jeden produkt był inny a reszta ok. Ja byłem niemiły i powiedziałem "czego spodziewać się po Niemieckiej firmie" :mamed: myślałem , że dziewczyna rzuci słuchawką a ona mi 15 %. Potem żałowałem i miałem wyrzuty sumienia , przecież ona niczemu nie winna.
Gdybyście za d mieli jakieś 15stki %:fjedzia: to chętnie przyjmę jedną.
Daj majla.
 
Back
Top