Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Nie podobaja mi sie te Busta Grip.



Jedynie ten model:



BGH-16B.jpg
 
Ja teraz trzecią zimę w zimówkach z Mustanga będę śmigał, za rok zmienie ale tylko dlatego, że znudził się już mi wzór, buty praktycznie jak nowe, nie zużywają się ani z zewnątrz ani w środku, jednak nie wiem czy nastepne też będą Mustangi czy może coś innego.
 
timberland-boys-bromilly-hiker-boot.jpg




@Zlatan 4 sezony i zanosi sie na wiecej. Polecam markę ogolnie bo nigdy nie słyszałem złych opinii na jej temat
 
@up



miałeś może z nimi problem przy pastowaniu? ja mam brązowe i trwałe zacieki mi się zrobiły przy pierwszym pastowaniu...a używałem bezbarwnej pasty
 
Też mam brązowe i ciągle problem z zaciekami.. i ta pier... sól na ulicach ale na nią nie ma mocnych butów...
 
LaQi mi się trwałe zacieki zrobiły po wypastowaniu... nawet nigdzie nie wychodziłem wtedy...:/ a najlepsze jest to, że w sklepie gość mi powiedział, że do nich warto kupić tę pastę... jedyny plus, że zareklamowałem i miałem buty za pół ceny...
 
Sorry chłopaki, ale:

Jeśli Timberlandy to tylko miodowe, żadne tam czarne.
Jeśli miodowe to tylko Timberlandy, żądne tam Nike.
 
Jeśli Timberlandy to tylko miodowe, żadne tam czarne.
Jeśli miodowe to tylko Timberlandy, żądne tam Nike.
Ja jestem biały i jest mi z tym dobrze. Miodowe odpadają..
 
1. Czy wam ciepło w nich? Ja noszę Quechuy z Decathlonu za 199pln i są świetne, czarne i o dziwo soli nie łapią. Ten model schodził tak szybko, że Decathlon nie nadążał ich zamawiać. Miodowe dobrze się prezentują i jak złapią sól to pewnie ledwo widać, gorzej z błotem chyba co?



2. W HP mój post umarł. Zamawiał ktoś coś z USA? są jakieś opłaty nieprzewidziane?
 
Hehe smieszny temat :) co jak co ale wkurwiajace jest kiedy wchodzisz do sklepu idzieszna meskie stoisko a tam wisza ciuchy idrntyczbe czesto jak damskie. Jak dla mnie moda idzie w tragiczna strone i kij xtym zasranym uniseksem. Zrobila sie moda ubioru "na pedala" yhhhhhh facet to ma byc facet a nie pizda w rozowej koszulce, zaczesanej grzyweczce, wypacykowany jak bombka na gwiazdke, patologia
 
Na zacieki po soli zdsje egzamin impregnat w sprayu ale tez co chwilw w zasadzie trzeba pryskac, bo po paru zamoczeniach zaczyna przechodzic
 
Ja mam Nike, latam już 4 sezon i średnio o nie dbam :D, a myślę, że jeszcze jeden spokojnie zrobie :D, dla mnie zajebiste.



nike_Buty_Nike_Mandara_333667_721_25520_zps2bcae681.jpg
 
a tam wisza ciuchy idrntyczbe czesto jak damskie. Jak dla mnie moda idzie w tragiczna strone i kij xtym zasranym uniseksem


bez przesady ze to samo, jednak mi sie tam podoba jak najbardziej obecna moda, przeciaz nikt ci nie kaze sie w to ubierac, jak chcesz to wez sie ubierz 100% w moro czy inny żołnierski strój i bedziesz prawdziwym facetem, zamiast marudzić jaka to moda tragiczna itp pierdy :-)
 
podzielam opinie Jakuszko... co to w ogole za moda... faceci z grzywkami na lakier czy brylantyne, obcisle spodnie, szaliczki, rozowe koszulki i 60 kg na wadze... a i jeszcze sobie dziare zrobi, ktora na maksa pasuje do niego...albo jeszcze cos lepszego - okulary przeciwsloneczne noszone wiczorem albo w centrach handlowych...
 
lansik baunsik dziwko :D







ps. No ja też mam problem z tym że przejdą całe galerie i nic mi sie nie podoba bo wszystko "pedalskie" ...



A najlepiej jak wchodzę do sklepu i nie mogę ogarnąć granicy między rzeczami damskimi a męskimi ...
 
Też nie ogarniam skąd to się wzięło. Estrogen w wodzie? Spisek ludzi - krabów? Dziewczyny na to lecą? Jak to mówią "Somewhere something went horribly wrong".
 
Ty no, uzywam czasem lakieru jak mnie wlosy wkurwiaja, spodnie mam nieszerokie, ze tak to okresle, prosty design, dziary tez mam, ale na wadze troche wiecej... :)



po chuj sie denerwujecie jak ktos chodzi? jak sie nie podoba to zlej i zasmiej sie w duchu, przynajmniej ja tak robie. kazdemu wygodnie w czyms innym, ja na przyklad nie moglbym zalozyc takich zimowek kremowych, nie wiedzialbym jak sie kompletnie do tego ubrac.



ale co do sucharow to sie zgodze, to jakis jebany wysyp, czasem az nie moge uwierzyc jak niektorzy sa 'szczupli', biceps jak przedramiona moje, jak to jest mozliwe?
 
Jedyne obcisłe spodnie które ubieram :D



DSC_0157.jpg








a tam pierdolita ja ważyłem 65 kg wcześniej i w kasze sobie nie dałem dmuchać :-)
 
a tam pierdolita ja ważyłem 65 kg wcześniej i w kasze sobie nie dałem dmuchać
lol.gif





To zależy też przy jakim wzroście :)

Hehe smieszny temat :) co jak co ale wkurwiajace jest kiedy wchodzisz do sklepu idzieszna meskie stoisko a tam wisza ciuchy idrntyczbe czesto jak damskie. Jak dla mnie moda idzie w tragiczna strone i kij xtym zasranym uniseksem. Zrobila sie moda ubioru "na pedala" yhhhhhh facet to ma byc facet a nie pizda w rozowej koszulce, zaczesanej grzyweczce, wypacykowany jak bombka na gwiazdke, patologia


Podpisuje się pod tym obiema rękami.








ps. No ja też mam problem z tym że przejdą całe galerie i nic mi sie nie podoba bo wszystko "pedalskie" ...



A najlepiej jak wchodzę do sklepu i nie mogę ogarnąć granicy między rzeczami damskimi a męskimi ...


Mam to samo ;)
 
no bezradnych meskich nozek to Ty mi nie przywoluj tutaj, bo tam co sie dzieje to gleboki szok... :)
 
Back
Top