Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Polecacie jakies strony lub sklepy gdzie mozna znaleźć eleganckie ciuchy, marynarki, buty i koszule w duzych rozmiarach ? Nie, ze dla tlustych ludzi i XXXXL tylko na 2m wzrostu i rozmiar stopy 49,5-50.
Pojebanym jest, ze w zadnym centrum handlowym w sklepach nie maja praktycznie rozmiarowki, ktora nie jest przykrotka w rekawie, przywaska w klacie, a o butach powyzej 47 to mozna zapomniec.

duzi ludzie z tego forum pomóżcie :jon:

Jak masz prawdziwe rozmiary, to tylko garnitury na miarę - bo wyjdzie tyle samo, co za dobry gajer, a różnicę zauważą wszyscy, a co najważniejsze - wszystkie :)

Polecam tutaj, bo to bardzo tanio, jak za szycie na wymiar (1990 pln):

www.KingsField.pl


Tutaj też, a ceny ciut niższe za zwyklejsze materiały (od 1390 pln, ten poprzedni link jest tańszy o 200 pln za tę samą, najwyższą jakość, ale jak nie potrzebujesz kozackiej wełny, tylko sznytu, to spokojnie można oszczędzić, choć nie powinno się):

https://krawieczdojazdem.pl/cennik/

Co do butów - hmm, chyba podobnie bym podszedł do zagadnienia - buty zrób u najlepszego szewca, jak nie masz jakichś dużych wad postawy/motorycznych, to lepiej raz na kilka lat zainwestować w porządne buty, niż co chwila wyrzucać hajs w kanał (jeśli w ogóle znajdziesz buty w takim rozmiarze).

Natomiast widziałem czasem takie rozmiary normalnych butów w outletach typu Factory. Mają tam osobne półki z rozmiarówkami, i na tych największych czasem jest sporo ciekawych modeli, na które prawie nie ma klientów :)

Ewentualnie zamów w jakiejś polskiej pracowni obuwia, czy sklepie z dobrymi butami - np. jedną z lepszych w Polsce jest firma Nord, bo m.in. używają technologii Goodyear Welted (technika zszycia skóry z podeszwą).

Buty są solidne, i zwykle na długi czas - plus porządne buty można zawsze oddać do dobrego szewca celem napraw lub renowacji.

https://sklep.klasycznebuty.pl/nord...fpIE7nv73_EzURHeazKrKmik0VtEIkOgaAuOREALw_wcB

Na stronie jest nawet przykład renowacji pary butów. I owszem, wiem, że sneakersy też można regenerować, oddać do szewca, etc.

Co kto lubi. Pozdro, i udanych zakupów.
 
Last edited:
Nike Presto
Nike flyknit racer
Adidas ultraboost ( troche cieplejsze już od tej 2 wyżej )
ja mysle o tych air maxach 98, ale nie wiem jak z wygoda
95 to jest porazka, klocowate i niewygodne, te wygladaja bardziej sportowo
 
A u Was co? Timexy? Q&Q czy Perfect?
WP_20171021_10_41_02_Pro[1].jpg
 
Po co kupować drogi ale brzydki w chuj zegarek ? Tylko żeby powiedzieć że to drogi zegarek ?
Skoro można kupić ładny i niedrogi zegarek, to nie można już kupić ładnego i drogiego ?
Ten wyżej wygląda jak wygrany z paczki czipsów :fjedzia: ale bez urazy tej

Może ktoś mnie oświeci i wyjaśni ten fenomen? Nie mówie tylko o sikorach, ale czy jak coś jest drogie i markowe, to to wystarcza i rekompensuje słaby design ? Czy ludzie boją się powiedzieć, że coś chujowo wygląda jak jest droższe niż standard ?
 
Last edited:
Po co kupować drogi ale brzydki w chuj zegarek ? Tylko żeby powiedzieć że to drogi zegarek ?
Skoro można kupić ładny i niedrogi zegarek, to nie można już kupić ładnego i drogiego ?
Ten wyżej wygląda jak wygrany z paczki czipsów :fjedzia: ale bez urazy tej

Może ktoś mnie oświeci i wyjaśni ten fenomen? Nie mówie tylko o sikorach, ale czy jak coś jest drogie i markowe, to to wystarcza i rekompensuje słaby design ? Czy ludzie boją się powiedzieć, że coś chujowo wygląda jak jest droższe niż standard ?
:DC:
 
Polecacie jakies strony lub sklepy gdzie mozna znaleźć eleganckie ciuchy, marynarki, buty i koszule w duzych rozmiarach ? Nie, ze dla tlustych ludzi i XXXXL tylko na 2m wzrostu i rozmiar stopy 49,5-50.
Pojebanym jest, ze w zadnym centrum handlowym w sklepach nie maja praktycznie rozmiarowki, ktora nie jest przykrotka w rekawie, przywaska w klacie, a o butach powyzej 47 to mozna zapomniec.

duzi ludzie z tego forum pomóżcie :jon:

jesli chodiz o koszule to sprawdzaj mango.com i mangooutlet.com - teraz maja duze wyprzedaze. Ich rozmiarowki sa duze. W okresie przecen bardzo polecam - szczegolnie chinosy i koszule. Moze akurat styknie.
 
Gdzie online kupię rashguard tanio z fajnym wzorem - jakies malpy, postacie z komiksów (Marvel, dragon ball) etc?
 
Gdzie online kupię rashguard tanio z fajnym wzorem - jakies malpy, postacie z komiksów (Marvel, dragon ball) etc?
Tatami robi rashe w takim stylu(w sensie małpy :crazy:). Z polskich stron to np mmaniak.pl, ale czy tam jest "tanio" - tego nie wiem :fjedzia:
 
Widzę, że mnie nie ma to chuj wielki się w temacie dzieje. Lud o jakieś tajmexy pyta:whodefuk:
 
Back
Top