Ciekawe rzeczy.

Ja z dniem nie mam problemu ale animacja sugeruje, że tam jest tak cały czas.
Na tym to polega. Nawet Ci zdradzę sekret, że jest coś takiego jak noc polarna tzn, że słońce nie wchodzi i masz ciągle noc, maksymalnie świt i słońce znowu się chowa. Tak może być nawet pół roku.
:brainoverload:
 
Na tym to polega. Nawet Ci zdradzę sekret, że jest coś takiego jak noc polarna tzn, że słońce nie wchodzi i masz ciągle noc, maksymalnie świt i słońce znowu się chowa. Tak może być nawet pół roku.
:brainoverload:

Mordo, mi się wydaję, że koledze wyżej chodziło chyba o to, że myslał, że tam jest tak 365 dni w roku.
 

2 razy już widziałem "dzikie" papugi. Jedną między Plewiskami i Gołuskami (jebana chodnikiem spacerowała :lol:) , a drugą w samym Poznaniu jak siedziała na drzewie i przyglądała się jak idzie budowa oosiedla na Greckim Strzeszynie.
 
2 razy już widziałem "dzikie" papugi. Jedną między Plewiskami i Gołuskami (jebana chodnikiem spacerowała :lol:) , a drugą w samym Poznaniu jak siedziała na drzewie i przyglądała się jak idzie budowa oosiedla na Greckim Strzeszynie.
Kurde zazdroszczę, ja po obejrzeniu miałem myśl czy by się nie wybrać na wycieczkę do Nysy:)
Cykaj zdjęcie następnym razem:smile:
 
Kiedy tworzy się lód morski, substancje rozpuszczone w wodzie nie wchodzą w strukturę kryształów lodu, zwiększając zasolenie wody w ich sąsiedztwie. Z nagromadzeń solanki mogą powstawać strumienie spływające w głąb oceanu. Solanka ma niższą temperaturę, niż otaczająca woda, dlatego na powierzchniach strugi tworzy się warstewka lodu, tworząc w ten sposób rurkę. Jeżeli strumień solanki dotrze do dna powoduje zamarzanie wody przydennej i śmierć organizmów bentonicznych.

:dismay:
 
Fh5Arh6XwAE146J
 
Back
Top