Ciekawe filmy dokumentalne na YT

pamiętam, że kiedyś niecałe odcinki widziałem na BBC i teraz to znalazłem: firmy z dolina krzemowa i ich marketingowa ściema pozwalająca patrzeć na te firmy z tego rejonu dużo pozytywniej niż na przemysł farmaceutyczny, zbrojeniowy czy paliwowy. ,,My nie sprzedajemy produktu, tylko styl życia". Od Billa Gates'a do Elona Muska.
Prowadzący trochę próbuje wmieszać lewicowej narracji, ale wątki o sztucznej inteligencji wykorzystywanej od prowadzenia tirów do diagnozowania raka i jak to wpłynie na rynek pracy -ciekawe. Jeden z ludzi z Doliny Krzemowej wprost mówiący, że nie ma co porównywać rewolucji przemysłowej do rewolucji sztucznej inteligencji bo to będzie dużo większa skala.
Plus na końcu były pracownik facebooka

Parę osób mi poleciło tą książkę Lee Kai-Fu: Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
 
Macie jakieś dobre strony na yt albo filmy o mafiach i zbrodniarzach? Chce się doszkolić do pracy.
 
Dokument o pierwowzorach bohaterów filmu Dług, w jednym z wywiadów mówili o uzasadnieniu sądu, że przecież były telefony zaufania i to była dziwna emocja, że człowiekowi chce się śmiać, kiedy dostaje wyrok 25 lat więzienia :korwinlaugh:


Macie jakieś dobre strony na yt albo filmy o mafiach i zbrodniarzach? Chce się doszkolić do pracy.
jak się uczyłem niemieckiego to masowo oglądałem seriale dokumentalne o FBI, angielski tytuł to chyba FBI files albo Mafia's greatest hits .

Chociaż wiadomo, ze tam trochę potrafią ściemniać, ale to co robi wrażenie to oglądanie tego serialu BodyCam z komentarzami amerykańskich policjantów odnośnie akcji nagranych na body cam. No robią wrażenie te niektóre ich akcje, zwłaszcza z ćpunami -można wtedy zrozumieć dlaczego oni zachowują się jakby każda interwencja mogłaby się skończyć strzelaniną...
 


Sporo teraz tematyki gangusów wypływa. Tu poruszony wątek Moksa i jego ziomka, tajemniczej gwiazdy MMA >⁠.⁠<


a to ten gangus który się wzruszył na grobie Pershinga, tik tokowe gwiazdy :korwinlaugh:

to najbardziej chora rzecz, którą od dawna zobaczyłem: chociaż ciekawy motyw jak prokuratura próbowała przypisać 17 zabójstw do jednego człowieka i sąd ich wyśmiał
 
a to ten gangus który się wzruszył na grobie Pershinga, tik tokowe gwiazdy :korwinlaugh:

to najbardziej chora rzecz, którą od dawna zobaczyłem: chociaż ciekawy motyw jak prokuratura próbowała przypisać 17 zabójstw do jednego człowieka i sąd ich wyśmiał

Leszek Pękalski?
 
Kelnerki z bronią palną: USA :korwinlaugh:

1689244826176.png
 
Back
Top