Ciekawe filmy dokumentalne na YT

Ciekawy dokument o tym jak naprawdę zielona jest zielona energia. Kurwa kolejny szwindel co pozwala bogatym napchać kabzy. Nawet fotowoltaika której byłem zwolennikiem to pic na wodę który wytwarza więcej zanieczyszczeń niż energii :/
 
Sam film od 38:00 reszta to q&a z reżyserem. Nie wiedziałem że rodzina Bush miała takie koneksje z Arabią Saudyjską :frankapprove:
 
dlaczego on?
Sarkam Anżej, sarkam ale być może takie wywoływanie tego typu ludzi na zasadzie przekory, być może przekona ich do zainteresowania się tematyką przedtawioną w tym i podobnych filmach. Może książki jakieś przeczyta? Np.:

Archipelag GUŁag Tomy 1-3 - Aleksander Sołżenicyn - Książka w  SwiatKsiazki.pl
 
Sarkam Anżej, sarkam ale być może takie wywoływanie tego typu ludzi na zasadzie przekory, być może przekona ich do zainteresowania się tematyką przedtawioną w tym i podobnych filmach. Może książki jakieś przeczyta? Np.:

Archipelag GUŁag Tomy 1-3 - Aleksander Sołżenicyn - Książka w  SwiatKsiazki.pl
Mam to wydanie.

Ale dlaczego on? Przecież on tylko o freakach pisze, nie pomylił Ci się z kimś? :zakręcony:
 
Mam to wydanie.

Ale dlaczego on? Przecież on tylko o freakach pisze, nie pomylił Ci się z kimś? :zakręcony:
Andrzej, to był sarkazm. Moim zdaniem jest jedną z ostatnich osób na tym forum, która zainteresowałaby się taką tematyką, jednak jak mawiają ruscy "wsiej wodki nie wypijosz, wsiech diewaciek nie priejebiosz ale nada staratsa", tak i trzeba próbować zainteresować nawet takich jak on. @ZELAZNAREKA - co sądzisz o filmie polecanym przez @andrzej_t. ?
on tylko o freakach pisze
i "hejtuje" The Sopranos :sad:
 
Sarkam Anżej, sarkam ale być może takie wywoływanie tego typu ludzi na zasadzie przekory, być może przekona ich do zainteresowania się tematyką przedtawioną w tym i podobnych filmach. Może książki jakieś przeczyta? Np.:

Archipelag GUŁag Tomy 1-3 - Aleksander Sołżenicyn - Książka w  SwiatKsiazki.pl
Mam to wydanie w pdfie :lol:
 
Andrzej, to był sarkazm. Moim zdaniem jest jedną z ostatnich osób na tym forum, która zainteresowałaby się taką tematyką, jednak jak mawiają ruscy "wsiej wodki nie wypijosz, wsiech diewaciek nie priejebiosz ale nada staratsa", tak i trzeba próbować zainteresować nawet takich jak on. @ZELAZNAREKA - co sądzisz o filmie polecanym przez @andrzej_t. ?

i "hejtuje" The Sopranos :sad:
aaah, o to Ci chodzi... myślałem, że może masz na myśli @Karateka@, że nie polajkował :awesome:
 
Back
Top