Ciekawa wróżba

Jeśli to jest info ze strony stadionu to nie znaczy, że osiągnęli tyle kiedykolwiek. Na KSW nie spodziewajmy się kompletu no chyba, że bilety na trybunach nie przekroczą 100-150pln.
 
Zakładając, że bilety będą w cenie 50zł * 60 tys. miejsc na trybunach to już daje kwote 3 mln + bilety na płyte.



Mecz Polska - Grecja oglądało 59 070 kibiców.
 
temat wart kosza i niczego więcej a tu 2 strony. ja nie wierzę, że Mirko pojawi się w ksw a już na pewno nie dla pudziana, bo pudzianowski musi wygrywać a Mirko zawsze będzie sportowo dla niego nieosiągalny a walki z czerwonym balonem nie sprzeda. Ale jak jest już temat do pisania o niczym to ja napiszę, że śniło mi się, że śnieg stopniał
 
Nie wiem jak mogłem to przegapić :D Ten wróżbita pewnie z Cohones jest stąd takie typowanie :D



Pozdro fifik :)
 
Nawet ciekawy ten temat :D Jeśli CroCop, mój idol z początków na KSW to raczej tylko z Nastulą. Klimat Pride byłby jak najbardziej :-) Dwóch ciężkich, ale zbliżonych do siebie. Pudzian...to trochę byłby freak fight, bo CroCop i by go poddał, a nawet szybciej pewnie odesłał do szpitala Mariusza w stójce.
 
Dzieje się tak dlatego, że gdyby ten wróżbita powiedział...będzie wyższy, będzie ciemnoskóry, zdobywał pasy mistrzowskie, lubi konie, ma starszego brata który walczył już w Polsce to od razu [Topic Closed] ale Cro-Cop jednak wrócił jednorazowo do MMA, nie zawiesił rękawic, nie bierze za walki na pewno żadnych 75K$ ani nawet 50K$ i walczył z debiutantem...więc jeśli KSW spełni warunki finansowe to Ja nie widzę problemów poza tym, że dla Pudziana to nie tyle za dobry co źle dobrany przeciwnik, dla Pawła idealny i ew. dla Różala.
 
No tak w końcu Dama na koniu w połączeniu z kartą Dwunastu kielichów jednoznacznie wskazują że to będzie Cro Cop...



Nie wiem gdzie się uchowali tacy ludzie którzy wierzą w wróżby tych naciągaczy. Oczywiście nie mówię tu o ludziach chorych gdyż Ci są bardziej podatni na takie rzeczy ale o ludziach zdrowych i "normalnych".



To jak zapytać wróżbitę o zdrowie brata... gdy nie ma się rodzeństwa...
 
Back
Top