Chris Leben trenerem TUFa?

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
6518-16_ChrisLebenUFC71weigh.jpg
(foto: mmaweekly.com)​

W wywiadzie dla Versus.com Leben mówi:
Być trenerem w TUFie byłoby to dla mnie coś wielkiego. Jestem trenerem, zajmuje się tym na co dzień. Prowadzę swój własny gym i trenuje grupkę ludzi. Bardzo chciałbym mieć możliwość pokazania moich umiejętności w telewizji. Zmieniłem się trochę od czasów pierwszego sezonu. Nie jestem już tym zarozumialcem jakim byłem. Jestem sportowcem i fantastycznym trenerem. Poza tym, Wanderlei Silva to mój ulubiony zawodnik. Zakochałem się w jego umiejętnościach od kiedy zacząłem oglądać jego walki. Kto by nie chciał zmierzyć się ze swoim bohaterem?
Z pewnością byłby to ciekawy sezon. Zarówno Leben jak i Silva posiadają bardzo barwny charakter. Zobaczyć ich na wiosnę w roli trenerów? - to by było coś. :)
 
Mam nadzieję, że jeśli dojdzie do walki Leben vs Silva, Leben nie będzie jak Barry obściskiwał swojego bohatera. :D
 
Mort dobre ;]


". Nie jestem już tym zarozumialcem jakim byłem. Jestem sportowcem i fantastycznym trenerem."


ale to jeszcze lepsze :P


Ja cały czas postrzegam Lebena jako płaczliwego dzieciaka ze słaba głową do % :)
 
Gdyby to był stary Wand to Leben by dostał KO już na staredownie.
 
nie no rozłożył mnie tym "fantastycznym" trenerem w zestawieniu z rzekomym brakiem zarozumialstwa, Leben to jednak jest kocur ;]
 
A ja go polubiłem, mam nadzieję, że będzie trenerem w kolejnym TUFie, ale niestety myślę, że skopie tyłek Wandowi, jeśli dojdzie do ich walki. :)
 
Back
Top