Chmielewski vs Zikić

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Tak być nie może! To James Zikić wygrał walkę, zarówno po 2 rundach jak i po kuriozalnej dogrywce.



Jak wiadomo, powstał gigantyczny szum wokół decyzji sędziowskiej walki Pudzianowski - Thompson.



Większość fanów zgodnie jednak stwierdza, że prawdziwym skandalem była decyzja o dogrywce, a następnie ostateteczny werdykt w walce Chmielewski - Zikić.



Osobiście za chwilę napiszę maila w tej sprawie do KSW. Jeżeli komuś jeszcze zależy na tym, żeby MMA nie poszło w kierunku boksu zawodowego, też może coś zrobić.



Niestety, środowisko MMA wiele nie może, ale chociaż niezbędne minimum musi zrobić.



Jeżeli ten temat się rozkręci (oby!) to prosiłbym o wrzucenie tego info na fb poszkodowanego.



MMA to nie boks zawodowy!
 
Ktoś pisał w temacie o konferencji ,że w sprawie Zikica ma się na stronie konfrontacji coś pokazać (jutro?) - albo coś pomieszało mi się.
 
problem w tym,że ta walka była bardziej wyrównana niż mainevent. tego samego typu akcje sa wszedzie a w UFC to prawie, ze norma - mysle, ze nikt nie zareaguje bo za bardzo by sie pograzyli gdyby zaczeli tak zmieniac werdykty.
 
Nawet Venom po lajfie nie widział nic złego w tym wyniku, więc doktorze porywasz się z motyką na słońce
 
Wiadomo, że lwiej części polsatowskiej publiki ta walka nie obchodzi. Nas jednak powinna. Jeśli "środowisko" nie wystąpi teraz zgodnie w obronie niebokserskich wartości, to już nigdy nikt środowiska słuchać nie będzie.



Osobiście może nie podnosiłbym takiego larum, ale jakoś nie widziałem, żeby po walce pan Chmielewski przeprosił Zikicia/oddał puchar itp. Takie sytuacje się zdarzają, choćby walka we Francji Krzysztofa Kułaka.



Nie dla zachowań znanych z boksu zawodowego!
 
Coś mi się wydaję, że gdyby role się odwróciły to kontrowersji byłoby tutaj znacznie mniej :). Tak jak pisał Adib, poprzednią walkę wygrał Chmielu, może nie tak zdecydowanie, ale wygrał. Remis w błędnych decyzjach, więc nie ma co krzyczeć o wielkiej niesprawiedliwości.
 
Maliniak - Przemo był pierwszy, więc to ewentualnie on powinien wrzucić link do jego tematu w Twoim - nie na odwrót
 
To już nie chodzi, kto był pierwszy. Jeśli któryś z modów ma taką możliwość to można połączyć te 2 tematy.



Mam nadzieję, że osoby zainteresowane wykrzeszą z siebie chociaż tyle energii żeby napisać kilka słów. Ja wysłałem 2 maile.



Tak być nie może! Nie dla przekrętów z walk bokserskich!



Na stronie konfrontacja com jest zakładka kontakt i w niej adres maili, jakby coś...
 
Back
Top