Charakterystyczne słowa osób związanych z mma

"Can You See Me Now!? Can You See Me Nooow!!?" <- Brock Lesnar



"Pudzilla znowu straszy w ringu", "Ćwierć tony w ringu, rzadko bywa więcej..." <- "Juras"



"Minął już jeden Najman, minęłą już jedna Gołota..." <- Andrzej Janisz



"Introducing first, fighting out of the red corner..." <- Bruce Buffer



"Cyrk, parodia i gówno wielkie..." <- Jan Błachowicz
 
Świeżynka z Bemowa nt. pojedynku Burneika vs Najman.
 
wypowiedz Janka to na temat walki Koksu vs N.







edit: nie zauważyłem że juz jest odpowiedź
 
@mrfreakz <- zgadza się ale można się pomylić.



"...teraz czekacie państwo na zawodnika wyjątkowego, na prawdziwego człowieka..." ~Irek Bieleninik (o Salecie)
 
Kawulski, niemal w każdym wywiadzie używa określenia "inżynieria finansowa/ekonomiczna".

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest założenie tego wątku, ponieważ tytuł pozwala domniemywać, że mamy umieszczać posty zawierające charakterystyczne wypowiedzi danego autora, które pozwalają kojarzyć jego osobę z wypowiedzianą treścią ze względu na formę a także pewną powtarzalność. Natomiast niektóre osoby wrzucają po prostu ciekawe, śmieszne cytaty, niekoniecznie charakterystyczne dla danej postaci, lecz jedynie mające charakter incydentalny. Co poniekąd zaproponował autor wątku.
Dlatego pytanie, czy tytuł wątku wprowadza w błąd, a może nie został do końca zrozumiany, a może niezgodny z założeniem? Czy też mamy do czynienia z niejednoznacznością?
 
@comber wiekszosc podanych w tym temacie cytatow jednoznacznie kojarzy sie z konkretnym zawodnikiem lub postacia swiata mma, nie wiem o co ci chodzi
 
(@Comber <- wszystkie permanentnie wykorzystywane zwroty zostały już wypisane więc po co zamykać temat jak można wypisywać zapadające w pamięć ale pojedyńcze kwestie. Nie czepiać się, dziś KSW 19, radujmy się.)
 
Nie czepiam się, niektóre wrzucone teksty są fajnymi cytatami, ale niekoniecznie są charakterystyczne dla danej postaci, stąd moje pytanie. Nie mam nic przeciwko, że wątek przeobraża się spontanicznie, chciałem jedynie konkretyzacji. Luz.
 
25 kilogramówcięższy i wydaje mi się, że 250 razy silniejszy od najmana - janisz o pudzianie, w ogóle dlamnie cały komentarz z tej walki jest legendarny ;p
 
" Nie wyobrażam sobie teraz żeby energetyk Crazy Wolf, który sprzedaje się tylko w okolicach Płocka i uwielbia go pić Marcin Różalski i prawpodobie jest to 80% zbytu tego energetyka, idzie do Red Bulla i dzieli z nim rynek. Ja nie chce powiedzieć, że jestem Red Bullem ale k***a po części tak jest"







Maciej "Polish Dana White" Kawulski o MMattack :D
 
"Fabricio Werdum, szybciej niż rakieta międzyplanetarna poddaje Fedora Emelianenko, czyżby koniec kariery ostatniego cara Rosji? Czyżbyśmy mieli nowego króla Brazylii?..." Janisz w wiadomo jakiej walce :)
 
Juras też fajnie dowalił coś w stylu "Michał Materla ! Zawodnik bez nogi zdobywa dosiad" czy jakoś tak :)
 
o co chodzi z tym "i am not impress by your performance", bo widzialem ze gsp powiedzial to do hughesa po walce
 
BJ Penn:



"If you tap to strikes, you're a little bitch"



"To the death"



i Shamrock z jego legendarnym:



"I will beat you into a living death"
 
Back
Top