Ceny biletów na Xcage PLMMA38

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Chciałem się wybrać, interesowały mnie niejsca gdzieś przy ringu (na płycie), ale jak zobaczyłem ceny to zwątpiłem. Czy tylko mi się wydaje dużo za taką rozpiskę? To już wolę chyba odłożyć i usiąść między Ibiszem i Dodą na KSW.



http://www.eventim.pl/bilety-gala-mma-xcage-6-torun.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1239172%244159801&jumpIn=yTix&kuid=480542
 
na ostatnim prommacu w lublinie za bilet na plycie wystarczylo dac 150zl i siedziec tuz prawie przy samej klatce


a na pewno wybralbym ost. prommac od tej rozpiski w Toruniu
 
Zaszaleli z cenami na płytę.
Rozpiska nieodbiegająca od innych PLMMA Extra, a bilety dużo droższe.
 
Tylko po co normalny fan MMA chce siedzieć na płycie, gdzie poza pierwszym rzędem jest zawsze fatalny widok?


bez przesady, kilka razy siedziałem w 2-3 rzedzie zaraz pod klatka i zdecydownie fatalnie nie było a wrecz przeciwnie - widac jak na dloni duzo rzeczy ktorych z dalszych miejsc nie ma szans zobaczyc, przebieg walki tez dobrze wiadć o ile w pierwszym rzedzie zaraz przed tobą nie siedzą goscie specjalni pokroju zawodnikow koszykowki czy siatkowki. Gorzej jest jak akcja przenosi sie do parteru lub zaslania slupek klatki.
 
Ceny masakryczne. Pablos słusznie zauważył, że przez bieżnię z trybun jest bardzo daleko do klatki.
 
Ta hala jest fatalna do wszystkich sportów oprócz lekkiej atletyki, a szczególnie sportów walki z ringiem lub klatką na środku







a926d1765ffcf8bf538bcfe78ca951a0.jpg
 
Lekka atletyka to obecnie mainstreamowy sport, dobrze że wybudowali taką chalę. Tylko ten sport się liczy i ważne żeby dobrze się to oglądało - reszta to dodatek.
 
Myślę że się przeliczą ze sprzedażą biletów, ja odpadam a miałem budżet 300 zł na tą galę - tylko ze chcialem miec za to "dobry bilet".
 
Back
Top