Ceny biletów KSW 31

Solaris

UFC
Middleweight
xN4Ae7J.jpg
 

Jak wcześniej ludzie pisali, ceny jak za KSW27. I ja się cieszę. Znowu wezmę bilecik za 160/190zł. Tym razem już więcej kumpli chce jechać. I znowu tydzień przed urodzinami, to taki prezencik sobie zrobię.

Ale moje pytanie, skąd to info? Data i ergo już jest potwierdzona oficialnie przez KSW? COś z datą biletów wiadomo?
 
Ale moje pytanie, skąd to info? Data i ergo już jest potwierdzona oficialnie przez KSW? COś z datą biletów wiadomo?

img.php

Sobota / Saturday
2015-05-23 19:30

ERGO ARENA
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk/Sopot
sprzedaż on-line biletów trwa do 2015-05-23 16:30

http://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=17043&t=t&ref=hot

Już 23 maja największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSWzorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce w ERGO ARENIE.

Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time.

Zobacz na żywo dziewięć hitowych pojedynków na zasadach MMA, w których wystąpią największe gwiazdy KSW.

Pierwsze nazwiska bohaterów KSW 31 poznamy w piątek na specjalnej prezentacji w Poznaniu, a walka wieczoru zostanie ogłoszona w studiu telewizji Polsat w trakcie sobotniej gali KSW 30: Genesis.

Zamów bilet na KSW 31 już dzisiaj w pierwszej puli biletów dla największych fanów KSW.
 
Uprzedzając pytania, szczerze polecam bilety za 190 zł. Testowane na tej hali i na tej klatce.
 
Uprzedzając pytania, szczerze polecam bilety za 190 zł. Testowane na tej hali i na tej klatce.
Również mogę polecić te za 160zł, najlepiej miejsca położone blisko tego sektora za 190zł. Przy okazji kiedyś będę mógł zdjecia wstawić.

Moje pytanie jest tylko, czy nie wiedząc nic o karcie, dobrze jest kupić już sobie ileś tam biletów ze znajomymi? Bo jednak one też trochę zejdą.

Ogólnie dla mnie małe zdziwienie, ze bilety wyszły tak z dupy, rok temu czekałem na ten poniedizałek czy kiedyś tam i zamawiałem na szybko.
Kto teraz moze wystąpić? Drwal i Mamed odpadają. Pewnie Pudzian, może Materla.
 
Podczas gali w Poznaniu poznamy kilka nazwisk. Kupowanie w ciemno to lekka głupota, ale i tak ktoś wypadnie ; )
 
Podczas gali w Poznaniu poznamy kilka nazwisk. Kupowanie w ciemno to lekka głupota, ale i tak ktoś wypadnie ; )
Tak, właśnie doczytałem. Na konferencji kilka nazwisk, na KSW30 ME.

Czy ktoś wypadnie? Rok temu były te same posty, a jednak KSW27 była galą, z której nie wypadł nikt (nie myli mnie pamięć), oraz historyczną galą, na której nie ani jednego kopnięcia na krocze.


Odnosnie miejscówki w której byłem (ZDJĘCIA)

vkpxictdwwgghhvmzfurhsvekelqtnstljmxrtxiupgbjgfxbfvfrlgcplmeqdkidnvyuxvghmwrmtudzooormbzdkifhtrqfxyw

iyZaFLqduj0rd.jpg

ibiU7eWNgJBPI4.jpg
 
A co myślicie o tych biletach za 120zł? Lornetka w pakiecie? Czy całkiem spoko?
 
Taki jest widok z loży prasowej, która jest na poziomie wspomnianych miejsc przez Ciebie, ale zawsze mogę się mylić
10366172_723833957657780_1112514881667569102_n.jpg
 
ok. dzięki. W sumie nie jest źle. Pytam, bo zostałem zaproszony na to KSW, lecz miejsce mam sobie wybrać sam. Nie chcę narażać dobroczyńca na koszty, więc chyba zarazykuję i wezmę miejsce za 90zł.
 
Miejsca za 120 zł wcale nie są takie złe, stojka jakoś widać, parter na telebimach. I masz nieco lepszy widok na wyjścia zawodników.
 
Back
Top