Celownik - Ile chleba w chlebie?

No niestety ciężko teraz o prawdziwe pieczywo, i jeśli jeść to co nam sklepy serwują to lepiej w ogóle go nie jeść albo zredukować do minimum.
 
lep
Dlatego najlepszym rodzajem chleba jest... pizza. Serio.
Lepsza niż domowy, razowy na zakwasie?

BTW W Krakowie chca zakażą palenia paliwami stałymi w piecach-czas sie pożegnać z pizzą z pieca opalanego drewnem;(
 
lep
Lepsza niż domowy, razowy na zakwasie?

BTW W Krakowie chca zakażą palenia paliwami stałymi w piecach-czas sie pożegnać z pizzą z pieca opalanego drewnem;(
A niedawno otworzyli u was pizzerie Nolio, w której korzystaja z mojego wymarzonego pieca od Stefano Ferrary. A pizza moze, a nawet powinna byc na zakwasie.
 
Ja unikam kupowanego pieczywa i czuje się dużo lepiej bez niego ! Jak żonka zrobi gryczany lub inny chleb to chętnie zjem
 
A niedawno otworzyli u was pizzerie Nolio, w której korzystaja z mojego wymarzonego pieca od Stefano Ferrary. A pizza moze, a nawet powinna byc na zakwasie.
Nolio jeszcze nie próbowałem bo straszą kolejkami przed wejściem :O

Napalam się na En Plato pod Krakowem

 
Hehhe ale podoba mi sie jak muzyka sie zmienia w zaleznosci od kontekstu :)
A co do tematu - masakra...
 
No dobra a ktoś ma jakiś pomysł czym ogólnie pieczywo zastąpić? Nie chodzi mi o styropian ryżowy czy jakąs macę tylko o cos co ma podobną konsystencję, jest zapełniaczem i pasuje do serka z pomidorkiem albo jako przegryzka do jajecznicy. Zazdroszczę tym co jajecznicę jedzą z pomidorem zamiast chleba czy bułyyyy
 
@Saenchai podzieliłbyś się przepisem na dietetyczne ciasto do pizzy ?
Nie znam dietetycznego przepisu na ciasto do pizzy. Ja jestem na diecie wysokoweglodowodanowej wiec dla mnie nie jest problemem wliczyc pizze w makro i uzyc do niej mniej sera lub sera o nizszej zawartosciu tluszczu (mlekovita mozzarella 16g/100).
 
Back
Top