Cat Zingano wpadła na testach antydopingowych?

Status
Not open for further replies.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Nie jest mi do śmiechu gdy czytam kolejny już raz o możliwej wpadce Zingano na testach.

 
Last edited:
Pewnie Dana teraz truje sobie w brodę, jak ogłaszał że chce walczyć z dopingiem :D
 
Narazie to tylko plotki FRB, z ktorych on sam sie powoli wycofuje. Nie ma sensu wedlug mnie ciagnac tematu.
 
A ja coraz bardziej chcę by walka z dopingiem była jeszcze zacieklejsza ;-) Może jak odwołają pare gal z tych powodów to wpłyną bardziej na zawodników ;-) Najwyżej UFC splajtuje, trudno ;-)
 
UFC pierwsza organizacja na świecie - jaaaaasne
W KSW jeszcze nikt nie wpadł więc chyba nasza organizacja jest najlepsza bo walczą najlepsi którzy nie potrzebują koksu!!!
#mówięjakjest
 
"Raczej" nikt tego nie bada i tyle ;-) Pare milionów widzów myśli, że zawodnicy KSW są faktycznie czyści i nie oszukują i dlatego nie wpadają na dopingu.
 
ten FRB robi taki dym, strasznie mnie wkurwia jego zachowanie, serio jak Mrozowski, strzaly non stop i cos jednak wpadnie. wiem, ze dziennikarska robota na tym polega mniej wiecej, ale ile mozna?
 
W KSW żadnej wpadki :D Dana musi przyjechać na rekolekcje do Polski i zobaczyć jak się da nie koksować ;) :P
 
ten FRB robi taki dym, strasznie mnie wkurwia jego zachowanie, serio jak Mrozowski, strzaly non stop i cos jednak wpadnie. wiem, ze dziennikarska robota na tym polega mniej wiecej, ale ile mozna?
Serio porównujesz najlepiej poinformowanego dziennikarza mma na świecie do Mrozowskiego? FRB na ten moment jest bezkonkurencyjny
 
Serio porównujesz najlepiej poinformowanego dziennikarza mma na świecie do Mrozowskiego? FRB na ten moment jest bezkonkurencyjny
najlepiej poinformowanego? strzaly o Lawlerze i sterydach to rowniez 'informacja'? oblanie testow przez Zingano (DIDNT HAPPEN!!!) to rowniez 'informacja'? Fedor = GOAT, bo Jones = koka, Spider i GSP sa 'podejrzani', a Rusek czysty na lodach i vodce. HAHA.

chyba mamy inne definicje slowa 'poinformowany'.

> zaloze twittera
> bede strzelal kto wpadnie na sterydach oraz napierdalal kocopoly
> bede najlepiej poinformowany

kthx




nienawidze Andersona, ale INFORMACJA W CHUJ.

nie ufam do konca osobistosciom internetowym ktorzy nie maja ZADNEGO swojego zdjecia. moze procz VoRaNa... pondro Andrzej. :)

btw, Zingano wyniki beda w piatek bodajze, Rousey w poniedzialek.
 
Last edited:
najlepiej poinformowanego? strzaly o Lawlerze i sterydach to rowniez 'informacja'? oblanie testow przez Zingano (DIDNT HAPPEN!!!) to rowniez 'informacja'? Fedor = GOAT, bo Jones = koka, Spider i GSP sa 'podejrzani', a Rusek czysty na lodach i vodce. HAHA.

chyba mamy inne definicje slowa 'poinformowany'.

> zaloze twittera
> bede strzelal kto wpadnie na sterydach oraz napierdalal kocopoly
> bede najlepiej poinformowany

kthx




nienawidze Andersona, ale INFORMACJA W CHUJ.

nie ufam do konca osobistosciom internetowym ktorzy nie maja ZADNEGO swojego zdjecia. moze procz VoRaNa... pondro Andrzej. :)

btw, Zingano wyniki beda w piatek bodajze, Rousey w poniedzialek.

Bo każdy tweet Rocksów jest rzeczowy i zawiera przeciek z KSW. Na tym polega twitter, że się tam między innymi pierdoli głupoty. Ten typ w przeszłości podobno sprawił, że władze Bellatora bały się ze sobą kontaktować podejrzewając siebie nawzajem o bycie informatorami FRB. Jak ci się to też już uda, poza sukcesem założenia konta na twitterze, to pogadamy, czy należy ci się pierwsze miejsce ;)
 
to rownie dobrze mozna powiedziec, ze Wojtek jest najbardziej poinformowanym czlowiekiem w Polsce, bo z UFC 'plotki' przepowiedzial pierwszy (przy czym strzelil krzywo tysiacem 'newsow' ktore nie pykly).

w sumie ten 'ranking' malo mnie obchodzi - i tak IMO Helwani nie bedzie nigdy zagrozony jesli chodzi o dziennikarza MMA. nie wiem co to za moda na 'twitterowych informatorow', ale taki @VoRaNeK w zupelnosci mi wystarczy, haha.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top