Cain Velasquez podczas treningu!

135kg x 50 powtórzeń na prostowanie nóg na prasie :-) fuck!
te kolana z obciążeniem 58,5kg też mnie rozwaliły.
 
Ciekaw jestem jaki jest cel takiej szybkosciowki.. Pokaz sily, poprawa cardio? Kazde cwiczenia powinno sie wykonywac dokladniej anizeli szybciej..
 
Jesli się nie umie technicznie wykonywac to najpierw trzeba sie nauczyc technicznych powtorzen, w pozniejszej fazie troche trening się zmienia. Jak dla mnie to poprawa wytrzymalosci miesni, ale i cardio trzeba meic dobre by taką serie od poczatku do konca odbebnic.
 
Jak dojdzie 100kg x 75 na kolana, to będzie nogi lowkick'ami łamał:-) ... i to w 13-stu miejscach.
 
Moje obawy co do dyspozycji Caina definitywnie znikneły ^^ i pomyśleć że nie trenuje jeszcze na 100%...
 
Ciekaw jestem jak Cain walczy z pleców...teoretycznie najgorsza sytuacjam dla zapaśnika, a może JDS by się pokusił, choć pewnie wolał będzie boksowac. Obu lubię, niech wygra lepszy po zajebistej walce:)
 
Tens, wiem wiem...ciezka sprawa, no ale jakis moze sposob, zeby Caina najgrozniejsze strony wyeliminowac,czyli sile ciosu i zapasy...No, Lesnar mimo jego bazy to dosc chaotyczny mi sie wydaje. No dobra, JDS via kimura z plecow :D hehe...niewazne jak sie to skonczy, wazne by wygral ktos zasluzenie i bez wałków:)
 
Zawsze moze byc tak, ze Cain przelezy 4 i pol rundy na JDS'ie, obijal go bedzie niemilosiernie, ale uda sie wyslizgnac Brazylijczykowi i potem jakims szczesliwym ciosem wygra przez KO;) Wtedy nie do konca byloby to zasluzone, ale obaj oczywiscie zasluzenie znalezli sie w tej walce. Ja jakos wierzę w JDS'a i chyba w samej walce bede za nim. Szczeka Caina zostanie przetestowana, choc to u JDS'a wiecej luk ludzie widza...zobaczymy, doczekac sie juz nie mogę ;)
 
wzrost: 186/193 - 7 cm dla JDSa



waga: 110.68/108.41 - 2,27 kg dla Caina - ale po tej kontuzji przewaga może być większa:-)
 
Szczeka Caina zostala juz przetestowana.. @Born2kill ;)



Najwieksza wada i sila Juniora jest jego boks. On uzywa leg kickow jedynie przy kontrach, takedown'ow tylko pod koniec walki gdy czuje sie pewien swojej pozycji.. Cain jak widzielismy go z Big Nogiem wszystko mixowal. To mi sie w nim podoba najbardziej.
 
Może i JDS przeważa wzrostem, ale z tego co mi wiadomo zasięg ramion mają taki sam. Uważam że Cain jak w każdej walce sprowadzi ją do parteru, gdzie będzie skutecznie jak do tej pory obijał swojego przeciwnika.
 
Po tym co Cain wyrwał w walce z Kongo i jak to ustał to nie wierzę że JDS go znokutuje.
 
Junor powinien sobie poradzić z Cainem, ma lepszy boks i dobrą obrone przed obaleniami.
 
Wrzucałem już te filmiki wcześniej, ale co tam... :-)





Cain to jest bestia i ja nie mam żadnych obaw :DDD





Cain by FUCKING DOMINATION! XD


This. Szanse JDS, które jeszcze niedawno mu dawałem, powoli pękają jak bańki mydlane.
 
Velasquez!



CainVelasquezUFC121_270x200.jpg
 
Back
Top