Budowa idealna - zawodnik mma

kula@@

Oplot Challenge
Lightweight
Prosiłabym, aby temat pozostawić otwarty. No moze po wyczerpaniu pomysłów i propozycji, wtedy jego zamknięcie wydaje sie zasadne ;-)

Chłopaki, wielu z Was ma swoich idoli. Zapatrzeni jesteście w swoich ulubionych zawodników jak w obraz, to zrozumiałem. Walory czysto sportowe, bardzo często idą w parze z częścią estetyczną, na którą składa sie m.innymi wygląd zawodnika, proporcje.
Mój ideał fightera to Ricardo Arona. Niewielu moze mu obecnie dorównać. Umieśniony i niezwykle urokliwy - wybaczcie, ale ja dodatowo też patrze na niego jak na fajnego faceta, to zrozumiałe <3

Mogę poznac Wasze zdanie?
 
Zapomniałam o zdjęciu Ricardo


ryszard.jpg
 
Z kontekstu wynika, że to e jest na miejscu, a m nie powinno tam być. Także czytać ze zrozumieniem
 
Hihih. Macie mnie ;-)


Ale przy okazji, warto zajrzeć do słownika, by odróżnić przymiotnik od czasownika ;-)


Pozdrawiam/Ania
 
Z kontekstu wynika, że to e jest na miejscu, a m nie powinno tam być. Także czytać ze zrozumieniem


Nieważne, przyzwyczajenie pisania m po e w tym słówku pozostaje.
 
Jak leciał ten cytat konkura z Akiyamą? Że kto adoruje innych facetów to gej, a kto Sexyame to ma po prostu dobry gust? :D Czy jak to szło dokładnie? :D
 
Ciężo było wybrać tego jednego, doskonałego...ale mój głos wędruje do...:



hqdefault.jpg
 
mnie najbardziej podoba się Miesha Tate



a co do budowy to byleby miał proporcje reach>>>>height a nie jak Shamrock czy Tito
 
Back
Top