Broken Ranks - mmorpg(The Pride of Taern w 3d) cohones team

Ty może wypróbuje, tylko zawsze przy takich produkcjach boje się, ze gra nie będzie rozwijana i upadnie to śmiercią naturalna po krótkim boomie
Myślę, że tej produkcji to nie grozi. Ta gra ma w zasadzie 12 lat i ciągle ma aktywnych graczy na wersji 2d. Teraz po prostu przenieśli ją na nowy silnik i dodali usprawnienia. Kilka postów wyżej dodałem plany twórców na rozwój gry.


W 2 dni zebrali 130 000 złotych na pomoc Ukrainie. Więc myślę, że kasy ładnie trzepią na walucie premium.


edit

gra nie jest pay2win

wszystko można zdobyć bez wydawania realnych pieniędzy.
 
Last edited:
Swoją drogą taka ciekawostka, tam dla taernu muzykę robili chyba ci sami ludzie co do wiedźmina
 
 
Lutuje cały czas na Kadarinie. Jakby ktoś chciał pograć to właśnie robię nową postać.

Zrzut ekranu (15).png
 
Na yt wpisz poradnik broken ranks. Albo mnie możesz pytać :).
Wybrałem voodoo i na początku ciężko mi się walczyło, dopiero jak wziąłem psa to jest lepiej. Zbroje/uzbrojenie wymieniać jak tylko mam kasę, czy lepiej chomikować hajs na coś konkretnego?
Poradników szukałem, ale większość jest stara i pewnie pozmieniali pewne staty.
 
Wybrałem voodoo i na początku ciężko mi się walczyło, dopiero jak wziąłem psa to jest lepiej. Zbroje/uzbrojenie wymieniać jak tylko mam kasę, czy lepiej chomikować hajs na coś konkretnego?
Poradników szukałem, ale większość jest stara i pewnie pozmieniali pewne staty.
vd jest bez wiekszych zmian od poczatku. Mozesz sie spokojnie wzorowac. Eq tak do 30-40lvl to dobieraj tak zeby dawało ono jak najwiecej hp.


z niskolevelowych przedmiotow które trzeba mieć to fraxy z żaby lub kupić. Potężny item, który można nosić spokojnie nadal powyżej 100 lvl.

 
vd jest bez wiekszych zmian od poczatku. Mozesz sie spokojnie wzorowac. Eq tak do 30-40lvl to dobieraj tak zeby dawało ono jak najwiecej hp.


z niskolevelowych przedmiotow które trzeba mieć to fraxy z żaby lub kupić. Potężny item, który można nosić spokojnie nadal powyżej 100 lvl.

Mam dopiero 12 lvl, to jeszcze mi sporo zejdzie do tych rękawic.
Gierka nawet spoko, ale wkurzający jest ten back-tracking.
 
to Ci powiem jeszcze, ze gram od lutego i poznałem tam kobietę z którą teraz mieszkam :P
Grubo. Mój kumpel z dzieciństwa ożenił się z łaską poznaną w Wowie.

Z drugiej beczki:
Na czym zarabiać około 20lvlu?
Trochę kasy zgarnąłem na wytwarzaniu małych miskstur wiedzy, ale zabijanie pająków zabiera sporo czasu
 
Grubo. Mój kumpel z dzieciństwa ożenił się z łaską poznaną w Wowie.

Z drugiej beczki:
Na czym zarabiać około 20lvlu?
Trochę kasy zgarnąłem na wytwarzaniu małych miskstur wiedzy, ale zabijanie pająków zabiera sporo czasu
hmm, na tym lvl kasa nie jest az tak potrzebna. Robienie misji i zlecen na swoj poziom i moze bicie krzyzaka. Ale to musisz druzyne znalezc. Od okolo 25lvl mozna probowac z petem.

Dodaj mnie jak chcesz to sie moze złapiemy jakoś. Mam 19lvl obecnie.


 
hmm, na tym lvl kasa nie jest az tak potrzebna. Robienie misji i zlecen na swoj poziom i moze bicie krzyzaka. Ale to musisz druzyne znalezc. Od okolo 25lvl mozna probowac z petem.

Dodaj mnie jak chcesz to sie moze złapiemy jakoś. Mam 19lvl obecnie.


Dlaczego z potem od 25 lvl? Latałem z psem od razu, a od 22 mam nietoperza.
Link mi nie działa.
 
Może teraz się temat rozkręci, kiedy będzie można w kiblu zalutować jednocześnie krakena i jakiegoś typa mieczem na dyńke :suchykarol:


@lugasek mistrz
@Miskatonic @Shajs @Dzihados @old snake @Roshi (jakbyś nie miał co kebabić wieczorem to se chociaż polutujesz za jakiś czas, jak wejdzie w otwarte testy).

W sklepie jeszcze nie ma, ale jak zobaczę lub ktoś zobaczy to powiadomienia.
 
Może teraz się temat rozkręci, kiedy będzie można w kiblu zalutować jednocześnie krakena i jakiegoś typa mieczem na dyńke :suchykarol:


@lugasek mistrz
@Miskatonic @Shajs @Dzihados @old snake @Roshi (jakbyś nie miał co kebabić wieczorem to se chociaż polutujesz za jakiś czas, jak wejdzie w otwarte testy).

W sklepie jeszcze nie ma, ale jak zobaczę lub ktoś zobaczy to powiadomienia.
Polecam unikać gry jak ognia, typowe pay to win (no chyba, że masz za dużo czasu na wieczne grindowanie).
 
Back
Top