Broken Ranks - mmorpg(The Pride of Taern w 3d) cohones team

lugasek

UFC
Middleweight
1645011651597.jpeg




Wyjątkowej klasy gra za darmo i po polsku. Lutuję od premiery. Mam już z 200h przegrane. Bardzo niskie wymagania sprzętowe. Chodzi u mnie płynnie w trakcie kopania krypto na karcie i cpu. Także odpali na mikrofalówce. Gra nie wymaga dużego skupienia można spokojnie lutować w trakcie pracy na podzielonym ekranie.


Strona gry


Brokenranks wiki ( w trakcie tworzenia, można korzystać z taern wiki, ale staty przedmiotów i sporo innych rzeczy jest zmienione.)



Przydatne porady na początek




Gram na serwerze Zunar

 
  • Like
Reactions: jut
W taern grałem z 10 lat temu xD

To widzę coś podobnego od tych samych ludzi
 
W taern grałem z 10 lat temu xD

To widzę coś podobnego od tych samych ludzi
Nie grałem w oryginał, ale tak to jest taern przeniesony na 3d. Z tego co ludzie piszą na czacie to sporo rzeczy zostało zmienionych oprócz grafiki.
 
a i możesz przenieść postać z 2d na 3d jak pamiętasz hasło :)
Wiem wiem jak ja ostatnio logowaniem to jeszcze 3d nie było miało być wdrażane "na dniach". I pisali o tym ale nie miałem pojęcia że będą zmieniać nazwę gry.

Kiedyś miałem jednego z lepszych voodoo na serwerze 3 , teraz to pewnie popierdolka ta moja postać.

Sprawdziłem logi, ciągle mogę się logowac. Może jak odpalę kompa to zobaczę jak to teraz wygląda.
 
Wiem wiem jak ja ostatnio logowaniem to jeszcze 3d nie było miało być wdrażane "na dniach". I pisali o tym ale nie miałem pojęcia że będą zmieniać nazwę gry.

Kiedyś miałem jednego z lepszych voodoo na serwerze 3 , teraz to pewnie popierdolka ta moja postać.

Sprawdziłem logi, ciągle mogę się logowac. Może jak odpalę kompa to zobaczę jak to teraz wygląda.
Też voodoo gram. Ale ja 43lvl :).
 
Dokładnych liczb nie znam. Nie są to już na pewno takie masy ludzi jak na premierę, gdzie ciężko było przez miasto przejść. Ale graczy jest na tyle dużo, że znajdziesz party do gry o każdej porze dnia.
Ty może wypróbuje, tylko zawsze przy takich produkcjach boje się, ze gra nie będzie rozwijana i upadnie to śmiercią naturalna po krótkim boomie
 
Back
Top