Brock i Randy trenują razem przed UFC 116!

eliano55

Maximum FC
Welterweight



Dodam iż Brock schudł, wygląda na świeższego, szybszego... Mimo iż Carwin jest bestią, to ta szybsza, lżejsza wersja Lesnara możebyć zabójcza dla pana inżyniera.
 
Kibicuje Lesnarowi w nadchodzącej walce. Idealny obywatel Carwin mnie nie przekonuje.
 
Lesnar to jednak kawał zwierzaka, przy tych warunkach fizycznych to Randy wygląda jak chłopaczek z kategorii średniej
podoba mi się duże logo Slayera na ścianie :)
 
Motyw, ćwiczenie z 1m40s mnie zabił.... JAK KTOŚ KTO WAŻY 120-130 kg , ma 190 cm wzrostu MOŻE takie rzeczy dawać, I TO LEKKĄ RĘKĄ.
BTW
Jak Lesnar nie wciela sie w role oszołoma i barbarzyńcy jest nawet do posłuchania, dzi go!
 
Fajny materiał. Zdziwiłem się że Brock się nie wywyższał jaki to on nie jest itp. tylko zaprosił Coutura by razem trenować. Ta walka zapowiada się suuper ciekawie.
 
Venom rozumiem, że niektóre bardziej drażliwe tematy są do komentowania tylko na cohones, ale dlaczego ten też? Czyżby aż tylu osobom radochę sprawia nazywanie go koksem i świniakiem i czym tam jeszcze przy każdej okazji?
 
Kontrast pomiędzy wyglądem, a rozsądnymi wypowiedziami Brocka za każdym razem zaskakuje.
 
Zeby zrobic kariere w prowrestlingu trzeba nauczyc sie dobrej komunikacji z publicznoscia - czy to slowami, czy mowa ciala. Taki Nick Diaz czy James Toney nie mieliby tam szans :-D
 
A ja Brocka bardzo lubię :) I myślę, że jedynie Cigano może mu odebrać pas.


WAR BROCK!
 
Back
Top