Broń w MMA

Status
Not open for further replies.

bassactiv

Oplot Challenge
Middleweight
Pytanie jest całkiem poważne - a jego treść brzmi tak jak w temacie. Czy waszym zdaniem możliwe jest kiedyś używanie mieczów w MMA? Tzn. nie tak, że wszyscy, ale np. jeden ma a drugi nie. Oczywiście nie można byłoby np. wbić przeciwnikowi katany w brzuch czy coś równie okrutnego, ale takie cięcia powierzchniowe - czemu nie?
Wtedy poszerzyłby się zakres dostępnych stylów źródłowych i wgl.
Tylko byłoby to trochę bardziej niebezpieczne chociaż ja nie wiem czy lepiej mieć trochę zadrapane ramię od jakiejś tępej szabli czy zarobić bułę na ryj od jakiegoś wykwalifikowanego uderzacza.
Co myślicie?
 
Pytanie jest całkiem poważne - a jego treść brzmi tak jak w temacie. Czy waszym zdaniem możliwe jest kiedyś używanie mieczów w MMA? Tzn. nie tak, że wszyscy, ale np. jeden ma a drugi nie. Oczywiście nie można byłoby np. wbić przeciwnikowi katany w brzuch czy coś równie okrutnego, ale takie cięcia powierzchniowe - czemu nie?
Wtedy poszerzyłby się zakres dostępnych stylów źródłowych i wgl.
Tylko byłoby to trochę bardziej niebezpieczne chociaż ja nie wiem czy lepiej mieć trochę zadrapane ramię od jakiejś tępej szabli czy zarobić bułę na ryj od jakiegoś wykwalifikowanego uderzacza.
Co myślicie?

Ale że mówisz o wrestlingu?
 
Na M1 była walka na miecze w ringu ^^ A tak na poważnie to nigdy tak się nie stanie bo to nie koloseum. Co siedizeje z tymi tematami, najpierw ten i imię Martina teraz to. Zamknijcie pany bo przykro patrzeć. @Tomasz Chmura @Grzechu
 

Kurwa stary, przeczytaj to co napisałeś i zastanów się jakie to jest niedorzeczne ;)
 
Ja osobiście uważam że nie ale nie wiadomo co trener Mirosław niedługo wymyśli. Miej pod uwagą że jeżeli stompy i soccer kicki nie są legalne to broń biała raczej w ogóle nie ma racji bytu. Bardzo dziwne pytanie i podejrzewam trolling.
Skąd taka inicjatywa ? Kolega z Krakowa może ?
 
Proponuję dać też pistolety, a jak zdobędziesz pas to dostajesz bonusowo shotguna i używasz w obronie tego co Ci wygodniejsze ;-)
PS: Nie ma szans i nie o to chodzi we "wszechstylowej walce wręcz" by używać frajerskiego sprzętu ludzi, którzy muszą przedłużać czymś łapy by się wykazać w rywalizacji z drugim człowiekiem chodzącym w tej samej wadze.
 
Ja myślałem o tym, że można by było ciut powiększyć klatkę, dać konia, kopię i walki zaczynać jak walczyli rycerze w średniowieczu. Gdy jeden spadnie, to walka toczy się dalej. No i bez zbroi, normalnie w spodenkach od Reeboka
 
Ja myślałem o tym, że można by było ciut powiększyć klatkę, dać konia, kopię i walki zaczynać jak walczyli rycerze w średniowieczu. Gdy jeden spadnie, to walka toczy się dalej. No i bez zbroi, normalnie w spodenkach od Reeboka

A po rostrzygnięciu wpuszczać lwy do oktagonu niech posprzątają.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top